-->
       
       Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
GimnazjumLiceum Ogólnokształcące

Aktualności

Plan lekcji

Rekrutacja

Poza lekcjami

Galeria

Informacja archwialna:
2015-09-13
Wyjazd integracyjno - oazowy do Górzna

1 września bieżącego roku, po uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego, klasy I gimnazjum i I liceum udały się na obóz oazowo-integracyjny do Górzna.
Program wycieczki został zaplanowany  w najmniejszym szczególe. Przede wszystkim obejmował warsztaty ceramiczne i wyplatanie z siana oraz gry planszowe, różnorodne animacje i wycieczki. Był też czas na modlitwę i refleksje. 

Każdy dzień wypełniony licznymi zajęciami nie dawał szans na jakąkolwiek nudę. Opiekunowie dbali o atrakcje nie tylko dla ciała, jak np. czterogodzinna wycieczka po Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym, ale i umysłu, jak np. projekcje filmów czy gry planszowe. Pani Olempa, doskonała gitarzystka, świetna organizatorka, tętniąca energią i pomysłami – zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy, dodawała chęci do każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Pani Rutka opiekuńczością, spokojem i troskliwością matki dbała o każdego z nas. Pani Beata Piwko dbała o nasze bezpieczeństwo i komfort o każdej porze dnia, odkrywając  przy tym nasze i swoje umiejętności artystyczne. Świetnym DJ-em na dyskotece okazał się ksiądz Rafał, bez którego z pewnością ten wyjazd nie byłby tak udany. Doskonałym zakończeniem wspólnej wyprawy była wycieczka do Torunia, przede wszystkim do Centrum Nauki Młyn Wiedzy. 

Wyjazd ten pozwolił nam poznać siebie wzajemnie, nasze charaktery, zainteresowania a nawet możliwości. Zapewne był też świetnym wstępem dla nawiązania nowych znajomości, przyjaźni a przede wszystkim oswojenia się z nową, gimnazjalną rzeczywistością.