2015-12-06
Rekolekcje adwentowe
W dniach 4-8 grudnia br. nasze szkoły przeżywają rekolekcje adwentowe. Tematem tegorocznych rozważań jest Boży Plan wobec mnie.
Na zakończenie rekolekcji, tj. we wtorek, 8 grudnia, będziemy uczestniczyć we mszy św. w auli szkolnej. (Uczniowie klas I-IV 8.00-8.45, uczniowie klas V-VI 9.40-10.25.)
W tym dniu przypada święto Niepokalanego Poczęcia NMP Patronki Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, dlatego obowiązuje strój galowy.
8 grudnia to również dziań rozpoczęcia nowego roku liturgicznego, którego hasłem jest Boże Miłosierdzie. Papież Franciszek zachęca do uczynków miłosierdzia wobec tych, którzy ich najbardziej potrzebują. Dlatego zachęcamy do włączenia się w akcje charytatywne organizowane przez nasze szkoły.