2016-04-11
Warsztaty o samorządności
8 kwietnia 2016 roku czwórka uczniów klasy VI wraz z p. Małgorzatą Mroczek – Rutką uczestniczyła w warsztatach poświęconych samorządom, samorządności, pracy w grupach i zdrowemu stylowi życia, które odbywały się w Szkole Podstawowej nr 10 w Dąbrowie Górniczej. Zajęcia te zorganizowane zostały dla uczniów szkół podstawowych z Dąbrowy Górniczej jako jedna ze stu inicjatyw na stulecie naszego miasta, które przypada właśnie w 2016 roku. Paulina, Hetmańczyk, Zuzia Pogońska, Ania Szubert i Damian Gajerski  godnie reprezentowali naszą szkołę, wykazali się dużą wiedzą zwłaszcza na temat zdrowej żywności, i brali aktywny udział w integracyjnych grach i zabawach. Aktywnej pracy towarzyszyła również wspaniała zabawa.