2016-04-27
Sztafeta triathlonowa
23 kwietnia 2016 roku odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w triathlonie w formule sztafetowej.
Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety w składzie:

Drużyna nr I
 pływanie – Paweł Rotarski
 rower - Kacper Majcher
 bieg - Wiktoria Karolska

Drużyna nr II
Pływanie - Zuzia Rotarska
Rower - Michał Szerwiński
Bieg – Julia Sęga

Drużyna nr II złożona z szóstoklasistów zajęła 5. miejsce.  Natomiast drużyna nr I reprezentowana przez uczniów IV klasy po znakomitym biegu Wiktorii Karolskiej zdołała wyprzedzić  naszych szóstoklasistów i wywalczyła 4 miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych. Gratulujemy sportowej postawy i walki do końca.

Bieg po zdrowie
W czwartkowe przedpołudnie w Parku Hallera odbył się coroczny „Bieg po zdrowie”, w którym wzięły udział dwie klasy V z naszej szkoły. Z dystansem 600 m dla dziewcząt i 1000 m chłopcy zmierzyło się około 400 uczniów dąbrowskich szkół. Najlepszymi spośród naszych uczniów okazały się dziewczęta, które w swojej kategorii wiekowej zajęły odpowiednio: 8 miejsce - Natalia Woźnik,  12 miejsce - Matylda Taborek i 14 miejsce- Rozalia Jaros. Gratulujemy świetnych wyników!