2016-11-20
Relacja z Planszówek
10 listopada odbyło się kolejne spotkanie "planszówkowiczów".
Tym razem graliśmy w cztery gry: nieśmiertelny "Splendor", drewnianą edycję "Osadników z Catanu", szybkie "5 sekund" i ... "Mistrza Matematyki". Tę ostatnia grę przyniosła najmłodsza uczestniczka koła planszówkowego :)  - uczennica trzeciej klasy szkoły podstawowej.
Popołudnie dla niektórych z nas było szczególnie udane z powodu wygranej, ale wszystkim nam towarzyszyły pozytywne emocje: satysfakcja z samej rozgrywki w "Splendorze", humor, który nam dopisywał, gdy plątał się język przy wymienianiu trzech rzeczy pasujących do opisu na wylosowanej karcie w ciągu pięciu sekund, entuzjazm przy wymianie towarów w "Osadnikach z Catanu" i oczywiście główkowanie jak ułożyć działanie, by zgadzał się wynik.
Następne granie 6 grudnia i to nie byle jakie, ale wielkie rozgrywki w Planszówkowym Turnieju Mikołajkowym - już zaopatrzcie się w czerwone czapeczki z białym pomponikiem :)

PS. W galerii kilka fotek - zapraszamy do nas!
Planszomaniacy