2016-11-22
KONKURS PIOSENKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
18 listopada w ramach zajęć świetlicowych na Augustynika 1 dzieci wspólnie bawiły się podczas Konkursu Piosenki, który został zorganizowany w auli szkolnej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: soliści i duety.
W Komisji Konkursowej  pracowali uczniowie klas III: Oliwia Bac, Ola Baran, Hubert Kozłowski, Kuba Mateusiak oraz nauczyciel -  pani Patrycja Drożdżowska. Do konkursu zgłosiło się 13 solistów i pięć duetów.
Odwagi uczestnikom dodawała pani Kinga Swarlik, która przedstawiała poszczególnych wykonawców. Wszystkie występy publiczność - czyli dzieci i rodzice - nagradzali głośnymi brawami. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki i wyrównany poziom. Została też przyznana nagroda publiczności, dzieci wypisywały na karteczkach numer  tej osoby, której wykonanie podobało się im najbardziej.
A oto wyniki konkursu:

SOLIŚCI
I miejsce: Mateusz Turski
II miejsce: Matylda Godzik
III miejsce: Jagoda Durlik
                 Kornelia Godzik

NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Małgosia Świerczek

DUETY

I miejsce: Helena Gelio i Marysia Bac
II miejsce: Zuzia Jańczyk i Natasza Karpiel
III miejsce: Natasza Wierzbik i Antosia Janiszewska
                  Patrycja Nowak i Marysia Nowak

NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Zuzia Jańczyk i Natasza Karpiel

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych występów i dziękujemy za wspólnie spędzony czas z piosenką. Zapraszamy do galerii, tam można zobaczyć fotorelację.