Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 2 A G » 3 A G » 3 B G

Plany różnych dzienników

» Muzyka w przedszkolu

Klasa 2 A G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. angielski
2 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (41)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
chemia
2 A G chem. gr 1 - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
2 A G mat inf grupa 2 - Olempa A. (30)
j. polski
2 A G - Gaber J. (37)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (23 Aula)
zajęcia z wychowawcą
2 A G - Paśko A. (39)
2 08:55-09:40 j. polski
2 A G - Gaber J. (31)
chemia
2 A G chem. gr 2 - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
2 A G mat inf grupa 1 - Olempa A. (30)
j. polski
2 A G - Gaber J. (37)
matematyka
2 A G - Segiedyn A. (39)
j. hiszpański
2 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. francuski
2 A G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (5 Świetlica)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
2 A G - Jurczyk K. (Hala 1)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f chł. - Jurczyk K. (Hala 1)
matematyka
2 A G - Segiedyn A. (39)
religia
2 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
wychowanie fizyczne
2 A G - Kościelny D. (Hala 1)
4 10:45-11:30 wiedza o społeczeństwie
2 A G - Micor A. (26)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f chł. - Jurczyk K. (Hala 1)
matematyka
2 A G - Segiedyn A. (39)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (41)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (25)
j. hiszpański
2 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. francuski
2 A G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (5 Świetlica)
5 11:40-12:25 historia
2 A G - Micor A. (26)
biologia
2 A G - Trzesicka A. (25)
informatyka
2 A G - Engelhardt M. (30)
j. polski
2 A G - Gaber J. (39)
fizyka
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
6 12:45-13:30 j. polski
2 A G - Gaber J. (31)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
2 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
fizyka
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
2 A G - Segiedyn A. (39)
7 13:40-14:25 geografia
2 A G - Siedlecki R. (40)
geografia
2 A G - Siedlecki R. (40)
chemia
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
historia
2 A G - Micor A. (26)
8 14:35-15:20 religia
2 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
biologia
2 A G - Trzesicka A. (25)
9 15:30-16:15

Klasa 3 A G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 j. francuski
3 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (37)
1 08:00-08:45 j. polski
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
biologia
3 A G - Trzesicka A. (25)
geografia
3 A G - Siedlecki R. (40)
geografia
3 A G - Siedlecki R. (40)
j. francuski
3 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (37)
2 08:55-09:40 j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (42)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (27)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (41)
j. polski
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
j. polski
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (37)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (35)
matematyka
3 A G - Olempa A. (38)
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
3 A G - Jurczyk K. (Hala 1)
matematyka
3 A G - Olempa A. (38)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (40)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (37)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (35)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f dz - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f ch - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f chł. - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f dz. - Jurczyk K. (basen/sala)
j. polski
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
4 10:45-11:30 fizyka
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
wiedza o społeczeństwie
3 A G - Micor A. (26)
zajęcia z wychowawcą
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f dz - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f ch - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f chł. - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f dz. - Jurczyk K. (basen/sala)
historia
3 A G - Micor A. (26)
5 11:40-12:25 j. hiszpański
3 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 AB G j.włos. - Bremaud R. (39)
j. francuski
3 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (41)
j. polski
3 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
religia
3 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
chemia
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (41)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (42)
6 12:45-13:30 matematyka
3 A G - Olempa A. (39)
chemia
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
3 A G - Olempa A. (38)
matematyka
3 A G - Olempa A. (38)
wychowanie fizyczne
3 A G - Kościelny D. (Ł 32-1)
7 13:40-14:25 historia
3 A G - Micor A. (26)
religia
3 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
j. francuski
3 A G DELF - Konieczniak T. (37)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (35)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (39)
biologia
3 A G - Trzesicka A. (25)
8 14:35-15:20 j. hiszpański
3 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 AB G j.włos. - Bremaud R. (39)
9 15:30-16:15

Klasa 3 B G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
3 B G - Olempa A. (38)
j. polski
3 B G - Mroczek-Rutka M. (31)
chemia
3 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
3 B G - Olempa A. (38)
2 08:55-09:40 j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (42)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (27)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (41)
biologia
3 B G - Trzesicka A. (25)
geografia
3 B G - Siedlecki R. (40)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (37)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (35)
j. polski
3 B G - Mroczek-Rutka M. (31)
3 09:50-10:35 fizyka
3 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
wychowanie fizyczne
3 B G w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
wychowanie fizyczne
3 B G w-f chł. - Jurczyk K. (Hala 1)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (40)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (37)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (35)
zajęcia z wychowawcą
3 B G - Olempa A. (38)
wychowanie fizyczne
3 B G - Kościelny D. (Hala 1)
4 10:45-11:30 j. polski
3 B G - Mroczek-Rutka M. (35)
wychowanie fizyczne
3 B G w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
wychowanie fizyczne
3 B G w-f chł. - Jurczyk K. (Hala 1)
matematyka
3 B G - Olempa A. (38)
matematyka
3 B G - Olempa A. (38)
j. polski
3 B G - Mroczek-Rutka M. (31)
5 11:40-12:25 j. hiszpański
3 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 AB G j.włos. - Bremaud R. (39)
chemia
3 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
religia
3 B G - Pietruszka R. (23 Aula)
historia
3 B G - Micor A. (26)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (41)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (42)
6 12:45-13:30 historia
3 B G - Micor A. (26)
matematyka
3 B G - Olempa A. (38)
wiedza o społeczeństwie
3 B G - Micor A. (26)
geografia
3 B G - Siedlecki R. (40)
biologia
3 B G - Trzesicka A. (25)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
3 B G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
religia
3 B G - Pietruszka R. (23 Aula)
j. polski
3 B G - Mroczek-Rutka M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (31)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (35)
j. angielski
3 AB G j.ang. gr.3 - Kalińska-Gawinek A. (39)
8 14:35-15:20 j. hiszpański
3 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 AB G j.włos. - Bremaud R. (39)
9 15:30-16:15

Dziennik Muzyka w przedszkolu - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.