Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 A G » 2 A G » 2 B G » 3 A G

Klasa 1 A G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
1 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
1 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
1 08:00-08:45 chemia
1 A G chem. gr 2 - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. polski
1 A G - Gaber J. (39)
matematyka
1 A G - Segiedyn A. (39)
wychowanie fizyczne
1 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
1 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
1 A G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
2 08:55-09:40 matematyka
1 A G - Segiedyn A. (39)
matematyka
1 A G - Segiedyn A. (39)
j. polski
1 A G - Gaber J. (39)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (37)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
j. polski
1 A G - Gaber J. (39)
3 09:50-10:35 j. polski
1 A G - Gaber J. (39)
j. hiszpański
1 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
1 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. francuski
1 A G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
religia
1 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
biologia
1 A G - Dobrowolska A. (25)
j. polski
1 A G - Gaber J. (39)
4 10:45-11:30 historia
1 A G - Micor A. (26)
j. hiszpański
1 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
1 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. francuski
1 A G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
j. hiszpański
1 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
1 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. francuski
1 A G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
fizyka
1 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
zajęcia z wychowawcą
1 A G - Paśko A. (39)
5 11:40-12:25 j. angielski
1 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
chemia
1 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (37)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
matematyka
1 A G - Segiedyn A. (39)
matematyka
1 A G - Segiedyn A. (39)
6 12:45-13:30 j. angielski
1 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
geografia
1 A G - Siedlecki R. (40)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (37)
j. angielski
1 A G j.ang. gr.2 - Nowak M. (39)
historia
1 A G - Micor A. (26)
7 13:40-14:25 chemia
1 A G chem. gr 1 - Babiarz-Zdyb R. (27)
muzyka
1 A G - Woda M. (39)
wychowanie fizyczne
1 A G - Kościelny D. (Ł 32-1)
8 14:35-15:20 religia
1 A G - Pietruszka R. (A 9 aula)
informatyka
1 A G - Engelhardt M. (30)
9 15:30-16:15

Klasa 2 A G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
2 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
2 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
geografia
2 A G - Siedlecki R. (40)
biologia
2 A G - Dobrowolska A. (25)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (42)
historia
2 A G - Micor A. (26)
2 08:55-09:40 geografia
2 A G - Siedlecki R. (40)
wychowanie fizyczne
2 A G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
j. polski
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
religia
2 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (27)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (37)
3 09:50-10:35 j. polski
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
j. polski
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
matematyka
2 A G - Olempa A. (38)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (14)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (15)
wychowanie fizyczne
2 A G - Jurczyk K. (Ł 32-2)
4 10:45-11:30 j. polski
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
chemia
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
wychowanie do życia w rodzinie
2 A G - Gaber J. (31)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (14)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (15)
matematyka
2 A G - Olempa A. (38)
5 11:40-12:25 fizyka
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (35)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (39)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (41)
j. francuski
2 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
chemia
2 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. polski
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
6 12:45-13:30 informatyka
2 A G - Engelhardt M. (30)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (35)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (39)
religia
2 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
matematyka
2 A G - Olempa A. (38)
matematyka
2 A G - Olempa A. (38)
7 13:40-14:25 j. francuski
2 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
historia
2 A G - Micor A. (26)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (42)
zajęcia z wychowawcą
2 A G - Mroczek-Rutka M. (31)
wiedza o społeczeństwie
2 A G - Micor A. (26)
8 14:35-15:20 j. francuski
2 AB G j.fran. - Drobińska-Ślusarz M. (16)
matematyka
2 A G - Olempa A. (38)
j. francuski
2 A G DELF - Konieczniak T. (37)
9 15:30-16:15

Klasa 2 B G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
2 B G w-f dz - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
2 B G w-f ch - Kościelny D. (Hala 1)
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 B G w-f dz - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
2 B G w-f ch - Kościelny D. (Hala 1)
wychowanie fizyczne
2 B G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
matematyka
2 B G - Olempa A. (38)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (42)
2 08:55-09:40 fizyka
2 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
religia
2 B G - Pietruszka R. (23 Aula)
wychowanie fizyczne
2 B G - Kościelny D. (Ł 32-1)
zajęcia z wychowawcą
2 B G - Olempa A. (38)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (27)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (37)
3 09:50-10:35 matematyka
2 B G - Olempa A. (38)
chemia
2 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
biologia
2 B G - Dobrowolska A. (25)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (14)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (15)
historia
2 B G - Micor A. (26)
4 10:45-11:30 j. polski
2 B G - Koc-Gajos B. (42)
wychowanie do życia w rodzinie
2 B G - Gaber J. (25)
fizyka
2 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (14)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (15)
geografia
2 B G - Siedlecki R. (40)
5 11:40-12:25 j. polski
2 B G - Koc-Gajos B. (42)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (35)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (39)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (41)
religia
2 B G - Pietruszka R. (23 Aula)
j. polski
2 B G - Koc-Gajos B. (37)
6 12:45-13:30 matematyka
2 B G - Olempa A. (38)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (35)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.2 - Nowak M. (41)
j. angielski
2 AB G j.ang. gr.3 - Dyrda K. (39)
j. polski
2 B G - Koc-Gajos B. (31)
wiedza o społeczeństwie
2 B G - Micor A. (26)
j. polski
2 B G - Koc-Gajos B. (37)
7 13:40-14:25 informatyka
2 B G - Engelhardt M. (30)
matematyka
2 B G - Olempa A. (38)
j. hiszpański
2 AB G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
2 AB G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
2 AB G j.włos. - Bremaud R. (42)
chemia
2 B G - Babiarz-Zdyb R. (27)
8 14:35-15:20 historia
2 B G - Micor A. (26)
matematyka
2 B G - Olempa A. (38)
geografia
2 B G - Siedlecki R. (40)
9 15:30-16:15

Klasa 3 A G - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
3 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
1 08:00-08:45 j. polski
3 A G - Gaber J. (31)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.1 - Dyrda K. (27)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.2 - Boryczka H. (42)
j. hiszpański
3 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 A G j.wł gr 1 - Bremaud R. (41)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f dz - Jurczyk K. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
3 A G w-f ch - Kościelny D. (basen/sala)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.1 - Dyrda K. (27)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.2 - Boryczka H. (37)
2 08:55-09:40 j. polski
3 A G - Gaber J. (31)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.1 - Dyrda K. (27)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.2 - Boryczka H. (42)
j. hiszpański
3 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 A G j.wł gr 1 - Bremaud R. (41)
matematyka
3 A G - Segiedyn A. (27)
zajęcia z wychowawcą
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
3 09:50-10:35 matematyka
3 A G - Segiedyn A. (25)
j. polski
3 A G - Gaber J. (25)
chemia
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
religia
3 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.1 - Dyrda K. (27)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.2 - Boryczka H. (37)
4 10:45-11:30 fizyka
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
religia
3 A G - Pietruszka R. (23 Aula)
biologia
3 A G - Dobrowolska A. (25)
j. polski
3 A G - Gaber J. (40)
wychowanie do życia w rodzinie
3 A G - Gaber J. (27)
5 11:40-12:25 matematyka
3 A G - Segiedyn A. (25)
matematyka
3 A G - Segiedyn A. (25)
wiedza o społeczeństwie
3 A G - Micor A. (26)
historia
3 A G - Micor A. (26)
geografia
3 A G - Siedlecki R. (40)
6 12:45-13:30 historia
3 A G - Micor A. (26)
chemia
3 A G - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. polski
3 A G - Gaber J. (27)
j. włoski
3 A G j.wł gr 2 - Bremaud R. (37)
wychowanie fizyczne
3 A G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
3 A G - Jurczyk K. (Ł 32-1)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.1 - Dyrda K. (27)
j. angielski
3 A G j.ang. gr.2 - Boryczka H. (41)
matematyka
3 A G - Segiedyn A. (27)
j. włoski
3 A G j.wł gr 2 - Bremaud R. (37)
8 14:35-15:20 j. hiszpański
3 A G j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. niemiecki
3 A G j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
3 A G j.wł gr 1 - Bremaud R. (42)
j. włoski
3 A G j.wł gr 2 - Bremaud R. (27)
9 15:30-16:15