Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 4 c » 5 a » 6 a » 7 a » 7 b

Plany różnych dzienników

» Edukacja Wczesnoszkolna klasa 1a » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 1b » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 2a » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 2b » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3a » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3b » Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3c » Muzyka w przedszkolu

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 ab w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
4 ab w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
1 08:00-08:45 j. hiszpański
4 a j. hiszpański grupa 2 - Konieczniak T. (14)
przyroda
4 a - Siedlecki R. (14)
wychowanie fizyczne
4 ab w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
wychowanie fizyczne
4 ab w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
j. polski
4 a - Gaber J. (14)
religia
4 a - Kruk A. (14)
2 08:55-09:40 j. hiszpański
4 a j. hiszpański grupa 2 - Konieczniak T. (14)
j. polski
4 a - Gaber J. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 2 - Nowak M. (17)
j. polski
4 a - Gaber J. (14)
wychowanie fizyczne
4 a - Kościelny D. (Ł 32-1)
3 09:50-10:35 j. polski
4 a - Gaber J. (14)
matematyka
4 a - Segiedyn A. (14)
j. polski
4 a - Gaber J. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 2 - Nowak M. (13)
historia
4 a - Kalińska-Gawinek A. (14)
4 10:45-11:30 j. angielski
4 a j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 2 - Nowak M. (15)
j. angielski
4 a j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (14)
j. angielski
4 a j. ang grupa 2 - Nowak M. (13)
zajęcia z wychowawcą
4 a - Gaber J. (14)
religia
4 a - Kruk A. (14)
informatyka
4 a - Engelhardt M. (30)
5 11:40-12:25 wychowanie fizyczne
4 a - Jurczyk K. (Ł 32-1)
j. włoski
4 ac j. włoski - Bremaud R. (14)
j. hiszpański
4 a j. hiszpański grupa 1 - Konieczniak T. (37)
przyroda
4 a - Siedlecki R. (40)
matematyka
4 a - Segiedyn A. (14)
matematyka
4 a - Segiedyn A. (14)
6 12:45-13:30 matematyka
4 a - Segiedyn A. (14)
j. włoski
4 ac j. włoski - Bremaud R. (14)
j. hiszpański
4 a j. hiszpański grupa 1 - Konieczniak T. (37)
technika
4 a - Engelhardt M. (30)
7 13:40-14:25 muzyka
4 a - Woda M. (14)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55 wychowanie fizyczne
4 ab w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
4 ab w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
1 08:00-08:45 j. polski
4 b - Świder S. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
matematyka
4 b - Stańko E. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
wychowanie fizyczne
4 ab w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
wychowanie fizyczne
4 ab w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
matematyka
4 b - Stańko E. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. angielski
4 b j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
2 08:55-09:40 j. polski
4 b - Świder S. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
zajęcia z wychowawcą
4 b - Kalińska-Gawinek A. (15)
matematyka
4 b - Stańko E. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
wychowanie fizyczne
4 b - Kościelny D. (Ł 32-1) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. angielski
4 b j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (15)
3 09:50-10:35 przyroda
4 b - Siedlecki R. (40) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
przyroda
4 b - Siedlecki R. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. polski
4 b - Świder S. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. polski
4 b - Świder S. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
informatyka
4 b - Engelhardt M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 b - Jurczyk K. (Ł 32-1) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
religia
4 b - Kruk A. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. polski
4 b - Świder S. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
technika
4 b - Engelhardt M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
religia
4 b - Kruk A. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
5 11:40-12:25 historia
4 b - Kalińska-Gawinek A. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. niemiecki
4 b j. niem - Paśko A. (35)
j. angielski
4 b j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15)
j. angielski
4 b j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (15)
muzyka
4 b - Woda M. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
6 12:45-13:30 matematyka
4 b - Stańko E. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. niemiecki
4 b j. niem grupa 1 - Paśko A. (35)
j. angielski
4 b j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (15)
j. angielski
4 b j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15) Dodatkowi nauczyciele: Zientarska Agnieszka
j. angielski
4 b j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15)
7 13:40-14:25 j. niemiecki
4 b j. niem grupa 2 - Paśko A. (35)
j. angielski
4 b j. ang grupa 1 - Kalińska-Gawinek A. (15)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. polski
4 c - Lewandowska R. (17)
matematyka
4 c - Stańko E. (17)
wychowanie fizyczne
4 c - Kościelny D. (Ł 32-1)
wychowanie fizyczne
4 c - Kościelny D. (Ł 32-1)
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
4 c - Stempniewicz-Sojka K. (17)
matematyka
4 c - Stańko E. (17)
wychowanie fizyczne
4 c w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
4 c w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
matematyka
4 c - Stańko E. (17)
informatyka
4 c - Engelhardt M. (30)
3 09:50-10:35 j. polski
4 c - Lewandowska R. (17)
j. polski
4 c - Lewandowska R. (17)
wychowanie fizyczne
4 c w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
4 c w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
j. angielski
4 c - Stempniewicz-Sojka K. (17)
religia
4 c - Kruk A. (17)
4 10:45-11:30 j. angielski
4 c - Stempniewicz-Sojka K. (17)
przyroda
4 c - Siedlecki R. (17)
technika
4 c - Engelhardt M. (30)
j. angielski
4 c - Stempniewicz-Sojka K. (17)
historia
4 c - Kalińska-Gawinek A. (17)
5 11:40-12:25 muzyka
4 c - Woda M. (17)
j. włoski
4 ac j. włoski - Bremaud R. (14)
j. angielski
4 c - Stempniewicz-Sojka K. (17)
religia
4 c - Kruk A. (17)
j. polski
4 c - Lewandowska R. (17)
6 12:45-13:30 przyroda
4 c - Siedlecki R. (40)
j. włoski
4 ac j. włoski - Bremaud R. (14)
j. polski
4 c - Lewandowska R. (17)
matematyka
4 c - Stańko E. (17)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 a - Jurczyk K. (Ł 32-1)
historia i społeczeństwo
5 a - Micor A. (26)
zajęcia techniczne
5 a - Engelhardt M. (30)
j. niemiecki
5 a j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
5 a j.wł. - Bremaud R. (37)
matematyka
5 a - Segiedyn A. (25)
2 08:55-09:40 matematyka
5 a - Segiedyn A. (25)
j. niemiecki
5 a j.niem. - Paśko A. (35)
j. włoski
5 a j.wł. - Bremaud R. (42)
wychowanie fizyczne
5 a w-f ch - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
5 a w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
przyroda
5 a - Siedlecki R. (40)
religia
5 a - Kruk A. (39)
3 09:50-10:35 j. angielski
5 a j. ang grupa 1 - Stempniewicz-Sojka K. (42)
j. angielski
5 a j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (23 Aula)
zajęcia z wychowawcą
5 a - Micor A. (26)
wychowanie fizyczne
5 a w-f ch - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
5 a w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
j. polski
5 a - Gaber J. (39)
j. polski
5 a - Gaber J. (23 Aula)
4 10:45-11:30 przyroda
5 a - Siedlecki R. (40)
matematyka
5 a - Segiedyn A. (39)
j. angielski
5 a j. ang grupa 1 - Stempniewicz-Sojka K. (17)
j. angielski
5 a j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (25)
j. polski
5 a - Gaber J. (39)
j. polski
5 a - Gaber J. (23 Aula)
5 11:40-12:25 j. polski
5 a - Gaber J. (25)
j. angielski
5 a j. ang grupa 1 - Stempniewicz-Sojka K. (17)
j. angielski
5 a j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15)
historia i społeczeństwo
5 a - Micor A. (26)
wychowanie fizyczne
5 a - Jurczyk K. (Ł 32-1)
zajęcia komputerowe
5 a - Engelhardt M. (30)
6 12:45-13:30 muzyka
5 a - Woda M. (23 Aula)
religia
5 a - Kruk A. (31)
matematyka
5 a - Segiedyn A. (25)
7 13:40-14:25 j. angielski
5 a j. ang grupa 1 - Stempniewicz-Sojka K. (17)
j. angielski
5 a j. ang grupa 2 - Kalińska-Gawinek A. (15)
przyroda
5 a - Siedlecki R. (40)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
6 a - Micor A. (26) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. niemiecki
6 a j.niem. - Paśko A. (35)
j. hiszpański
6 a j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
zajęcia komputerowe
6 a - Engelhardt M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
2 08:55-09:40 j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (39) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
matematyka
6 a - Segiedyn A. (38) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
zajęcia techniczne
6 a - Engelhardt M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
historia i społeczeństwo
6 a - Micor A. (26) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
przyroda
6 a - Siedlecki R. (40) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
3 09:50-10:35 matematyka
6 a - Segiedyn A. (25) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. angielski
6 a j.ang. gr. 1 - Nowak M. (37)
j. angielski
6 a j.ang. gr. 2 - Stempniewicz-Sojka K. (39) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
matematyka
6 a - Segiedyn A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. niemiecki
6 a j.niem. - Paśko A. (35)
j. hiszpański
6 a j.hiszp. - Konieczniak T. (37)
4 10:45-11:30 matematyka
6 a - Segiedyn A. (25) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
wychowanie fizyczne
6 a w-f ch - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
6 a w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
przyroda
6 a - Siedlecki R. (40) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
zajęcia z wychowawcą
6 a - Nowak M. (39) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
5 11:40-12:25 j. angielski
6 a j.ang. gr. 1 - Nowak M. (23 Aula)
j. angielski
6 a j.ang. gr. 2 - Stempniewicz-Sojka K. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
religia
6 a - Kruk A. (39) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
wychowanie fizyczne
6 a w-f ch - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
6 a w-f dz - Kościelny D. (basen 1)
j. angielski
6 a j.ang. gr. 1 - Nowak M. (35)
j. angielski
6 a j.ang. gr. 2 - Stempniewicz-Sojka K. (37) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. polski
6 a - Mroczek-Rutka M. (23 Aula) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
6 12:45-13:30 przyroda
6 a - Siedlecki R. (40) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
j. angielski
6 a j.ang. gr. 1 - Nowak M. (35)
j. angielski
6 a j.ang. gr. 2 - Stempniewicz-Sojka K. (37) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
muzyka
6 a - Woda M. (31) Dodatkowi nauczyciele: Zych Anna
7 13:40-14:25 religia
6 a - Kruk A. (31)
wychowanie fizyczne
6 a - Jurczyk K. (Ł 32-1)
wychowanie fizyczne
6 a - Kościelny D. (Ł 32-1)
8 14:35-15:20
9 15:30-16:15

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 matematyka
7 a - Segiedyn A. (40)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (13)
j. polski
7 a - Świder S. (39)
j. polski
7 a - Świder S. (25)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (23 Aula)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
2 08:55-09:40 historia
7 a - Micor A. (26)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (13)
j. polski
7 a - Świder S. (39)
chemia
7 a - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (23 Aula)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
3 09:50-10:35 j. niemiecki
7 a j.niem. - Paśko A. (39)
j. hiszpański
7 ab j. hiszp - Konieczniak T. (37)
j. francuski
7 b j. franc. - Drobińska-Ślusarz M. (13)
fizyka
7 a - Babiarz-Zdyb R. (27)
religia
7 a - Pietruszka R. (23 Aula)
wychowanie fizyczne
7 a w-f chł. - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f dz. - Jurczyk K. (basen/sala)
matematyka
7 a - Segiedyn A. (39)
4 10:45-11:30 j. niemiecki
7 a j.niem. - Paśko A. (39)
j. hiszpański
7 ab j. hiszp - Konieczniak T. (37)
j. francuski
7 b j. franc. - Drobińska-Ślusarz M. (13)
biologia
7 a - Trzesicka A. (25)
zajęcia z wychowawcą
7 a - Siedlecki R. (40)
wychowanie fizyczne
7 a w-f chł. - Kościelny D. (basen/sala)
wychowanie fizyczne
7 a w-f dz. - Jurczyk K. (basen/sala)
biologia
7 a - Trzesicka A. (25)
5 11:40-12:25 geografia
7 a - Siedlecki R. (40)
geografia
7 a - Siedlecki R. (40)
matematyka
7 a - Segiedyn A. (25)
religia
7 a - Pietruszka R. (23 Aula)
wychowanie fizyczne
7 a - Kościelny D. (Ł 32-1)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
7 a - Jurczyk K. (Ł 32-1)
historia
7 a - Micor A. (26)
chemia
7 a - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
7 a - Segiedyn A. (39)
j. polski
7 a - Świder S. (40)
7 13:40-14:25 fizyka
7 a - Babiarz-Zdyb R. (27)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (25)
informatyka
7 a - Olempa A. (30)
j. polski
7 a - Świder S. (40)
8 14:35-15:20 j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
muzyka
7 a - Woda M. (40)
9 15:30-16:15

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 j. polski
7 b - Lewandowska R. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (13)
muzyka
7 b - Woda M. (13)
matematyka
7 b - Segiedyn A. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (23 Aula)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
2 08:55-09:40 j. polski
7 b - Lewandowska R. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (39)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (13)
matematyka
7 b - Segiedyn A. (13)
religia
7 b - Pietruszka R. (23 Aula)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (23 Aula)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
3 09:50-10:35 j. hiszpański
7 ab j. hiszp - Konieczniak T. (37)
j. francuski
7 b j. franc. - Drobińska-Ślusarz M. (13)
biologia
7 b - Trzesicka A. (25)
chemia
7 b - Babiarz-Zdyb R. (27)
chemia
7 b - Babiarz-Zdyb R. (27)
historia
7 b - Micor A. (26)
4 10:45-11:30 j. hiszpański
7 ab j. hiszp - Konieczniak T. (37)
j. francuski
7 b j. franc. - Drobińska-Ślusarz M. (13)
fizyka
7 b - Babiarz-Zdyb R. (27)
wychowanie fizyczne
7 b w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
7 b w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
historia
7 b - Micor A. (26)
zajęcia z wychowawcą
7 b - Segiedyn A. (13)
5 11:40-12:25 matematyka
7 b - Segiedyn A. (13)
religia
7 b - Pietruszka R. (23 Aula)
wychowanie fizyczne
7 b w-f chł. - Jurczyk K. (basen 1)
wychowanie fizyczne
7 b w-f dz. - Kościelny D. (basen 1)
geografia
7 b - Siedlecki R. (40)
biologia
7 b - Trzesicka A. (25)
6 12:45-13:30 fizyka
7 b - Babiarz-Zdyb R. (27)
matematyka
7 b - Segiedyn A. (13)
geografia
7 b - Siedlecki R. (40)
wychowanie fizyczne
7 b - Jurczyk K. (Ł 32-1)
j. polski
7 b - Lewandowska R. (13)
7 13:40-14:25 informatyka
7 b - Olempa A. (30)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
j. francuski
7 b j. franc.DELF Prim - Konieczniak T. (37)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.2 - Nowak M. (25)
j. polski
7 b - Lewandowska R. (13)
j. polski
7 b - Lewandowska R. (13)
8 14:35-15:20 j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
j. francuski
7 b j. franc.DELF Prim - Konieczniak T. (37)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.1 - Mokrzycka M. (13)
j. angielski
7 ab j.ang. gr.3 - Mokrzycka M. (13)
wychowanie fizyczne
7 b - Kościelny D. (Ł 32-1)
9 15:30-16:15

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
11:00-11:45
j. angielski
Karpiel M. (A 18)
11:55-12:40
informatyka
Engelhardt M. (A 13)
08:15-09:00
religia
Kruk A. (A 18)
09:10-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
08:15-09:00
j. angielski
Karpiel M. (A 18)
09:10-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
11:00-11:45
religia
Kruk A. (A 18)
11:55-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
08:15-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
11:55-12:40
wychowanie fizyczne
Woda M. (A 10 aula)
13:00-13:45
j. francuski
Bremaud R. (A 18)
1 język francuski gr. 1
13:00-13:45
j. hiszpański
Konieczniak T. (A 18)
1 język hiszpański gr. 1
13:00-13:45
j. niemiecki
Paśko A. (A 18)
1 język niemiecki gr. 1
08:15-09:00
wychowanie fizyczne
Woda M. (A 10 aula)
09:10-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Woda M. (A 18)
11:00-11:45
j. angielski
Karpiel M. (A 18)

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
09:10-09:55
j. angielski
Karpiel M. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
10:05-10:50
informatyka
Engelhardt M. (A 13) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:00-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
09:10-09:55
wychowanie fizyczne
Duch A. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
10:05-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
10:05-10:50
j. angielski
Karpiel M. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:00-11:45
wychowanie fizyczne
Duch A. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:55-12:40
religia
Kruk A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
08:15-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:00-11:45
wychowanie fizyczne
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:55-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
13:00-13:45
j. hiszpański
Konieczniak T. (A 17)
1 j. hiszpański gr 1
13:00-13:45
j. niemiecki
Paśko A. (A 17)
1 j. niemiecki gr 1
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
10:05-10:50
j. angielski
Karpiel M. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:00-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Duch A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata
11:55-12:40
religia
Kruk A. (A 17) Dodatkowi nauczyciele: Świderek Renata

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
09:10-09:55
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
10:05-10:55
j. angielski
Karpiel M. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
11:00-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
09:10-09:55
religia
Kruk A. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
10:05-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
11:55-12:40
wychowanie fizyczne
Drożdżowska P. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
13:00-13:45
j. angielski
Karpiel M. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
10:05-10:50
religia
Kruk A. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
11:00-11:45
j. angielski
Karpiel M. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
08:15-09:00
wychowanie fizyczne
Drożdżowska P. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
09:10-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
11:00-11:45
j. niemiecki
Paśko A. (A 4)
2 język niemiecki
11:00-11:45
j. włoski
Bremaud R. (A 4)
2 język włoski
11:55-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
10:05-10:50
wychowanie fizyczne
Drożdżowska P. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia
11:00-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Drożdżowska P. (A 4) Dodatkowi nauczyciele: Zaręba Oktawia

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:00
wychowanie fizyczne
Ruszkiewicz W. (A 10 aula)
09:10-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
11:00-11:45
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13)
11:55-12:40
j. angielski
Karpiel M. (A 8)
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
10:05-10:50
j. angielski
Karpiel M. (A 8)
11:00-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
08:15-09:00
religia
Kruk A. (A 8)
09:10-09:55
j. angielski
Karpiel M. (A 8)
10:05-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
10:05-10:50
wychowanie fizyczne
Ruszkiewicz W. (A 10 aula)
11:00-11:45
j. niemiecki
Paśko A. (A 8)
2 j.niemiecki
11:00-11:45
j. włoski
Bremaud R. (A 8)
2 j. włoski
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
09:10-09:55
wychowanie fizyczne
Ruszkiewicz W. (A 10 aula)
10:05-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Ruszkiewicz W. (A 8)
13:00-13:45
religia
Kruk A. (A 10 aula)

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:00
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.1
08:15-09:00
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13)
3 a Zajęcia komputerowe grupa 2
09:10-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
11:55-12:40
wychowanie fizyczne
Swarlik K. (A 10 aula)
13:00-13:45
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.2
08:15-09:00
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.2
08:15-09:00
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13)
3 a Zajęcia komputerowe grupa 1
09:10-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
11:55-12:40
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.1
08:15-09:00
religia
Nowak K. (A 11)
09:10-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
11:55-12:40
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.1
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
10:05-10:50
religia
Nowak K. (A 11)
11:00-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
11:55-12:40
j. francuski
Drobińska-Ślusarz M. (A 11)
3 a j. franc
11:55-12:40
j. hiszpański
Konieczniak T. (A 11)
3 Język hiszpański
11:55-12:40
j. niemiecki
Paśko A. (A 11)
3 Język niemiecki
11:55-12:40
j. włoski
Bremaud R. (A 11)
3 Język włoski
13:00-13:45
wychowanie fizyczne
Swarlik K. (A 10 aula)
08:15-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Swarlik K. (A 11)
11:00-11:45
wychowanie fizyczne
Swarlik K. (A 10 aula)
11:55-12:40
j. angielski
Karpiel M. (A 11)
3 Język angielski gr.2

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
09:10-09:55
wychowanie fizyczne
Wójcik J. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
10:05-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
09:10-09:55
j. angielski
Karpiel M. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
10:05-10:50
wychowanie fizyczne
Wójcik J. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
11:00-11:45
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
11:55-13:45
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
08:15-09:00
j. niemiecki
Paśko A. (A 16)
3 j. niemiecki
09:10-09:55
religia
Nowak K. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
10:05-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
09:10-09:55
j. angielski
Karpiel M. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
10:05-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
11:00-11:45
religia
Nowak K. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
11:55-12:40
j. francuski
Drobińska-Ślusarz M. (A 16)
3 j.francuski
11:55-12:40
j. hiszpański
Konieczniak T. (A 16)
3 j.hiszpański
11:55-12:40
j. włoski
Bremaud R. (A 16)
3 j.włoski
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
09:10-09:55
j. angielski
Karpiel M. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
10:05-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Wójcik J. (A 16) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina
11:55-12:40
wychowanie fizyczne
Wójcik J. (A 10 aula) Dodatkowi nauczyciele: Lato-Zięborak Malwina

Dziennik Edukacja Wczesnoszkolna klasa 3c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:15-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
10:05-10:50
wychowanie fizyczne
Sulej I. (A 10 aula)
11:00-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
08:15-09:00
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
09:10-09:55
zajęcia komputerowe
Engelhardt M. (A 13)
10:05-10:50
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
11:00-11:45
j. angielski
Karpiel M. (A 12)
11:55-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
13:00-13:45
wychowanie fizyczne
Sulej I. (A 10 aula)
08:15-09:00
j. niemiecki
Paśko A. (A 12)
3 c j.niem.
09:10-09:55
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
10:05-10:50
religia
Nowak K. (A 12)
11:00-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
11:55-12:40
wychowanie fizyczne
Sulej I. (A 10 aula)
08:15-09:00
j. angielski
Karpiel M. (A 12)
09:10-09:55
religia
Nowak K. (A 12)
10:05-11:45
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)
11:55-12:40
j. francuski
Drobińska-Ślusarz M. (A 12)
3 c j.fran.
11:55-12:40
j. hiszpański
Konieczniak T. (A 12)
3 c j.hiszp.
11:55-12:40
j. włoski
Bremaud R. (A 12)
3 c j.włos.
08:15-09:00
j. angielski
Karpiel M. (A 12)
09:10-12:40
edukacja wczesnoszkolna
Sulej I. (A 12)

Dziennik Muzyka w przedszkolu - plan lekcji

Brak planu dla dziennika.