-->
       
       







Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
GimnazjumLiceum Ogólnokształcące

Aktualności

Plan lekcji

Rekrutacja

Poza lekcjami

Galeria

Sukcesem szkoły są m.in. losy absolwentów pierwszych roczników. Są wśród nich lekarze, adwokaci, nauczyciele, managerowie, przedsiębiorcy. Większość z nich (80%) pracuje na terenie Zagłębia Dąbrowskiego, 7 z nich jest pracownikami uczelni wyższych, 2 przyjęło święcenia kapłańskie. Wielu absolwentów zapisało dzieci do naszej szkoły podstawowej.

Uczeń
 
Nagroda
 
Konkurs
 
2017-2018
Julia GurgulCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Emilia GelioCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Oliwia GąsiorCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Lucyna LigowskaCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Barbara HołdaCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Zofia TaborCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
Tymoteusz TkaczCertyfikat egzaminu Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji DELF poziomu A1 z języka francuskiego
2016-2017
Urszula KozłowskaFinalistaKonkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych woj. śląkiego
Agnieszka ZwierzchowskaI miejsceIV Międzyszkolna Olimpiada Humanistyczna zorganizowana przez Katolickie Gimnazjum w Zawierciu
Wiktor NaleśnikwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Emilia LubniewskawyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Jakub KoniecznywyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Maciej PilarzwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Antoni KojkołwyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Urszula KozłowskawyróżnienieMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
2015-2016
Maria PieczarkaI miejsceIII Olimpiada Humanistyczna w Zawierciu
Maria PieczarkaI miejsceMatematyk Roku Dąbrowy Górniczej
Maria PieczarkaFinalistkaPrzedmiotowy Konkurs z Matematyki dla Szkół Podstawowych
Paulina HetmańczykI miejsceI miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Wikoria StefaniszynI miejscemiejski konkurs plastyczny 'Piórkiem i węglem'
Jan TaborIII miejscemiejski konkurs plastyczny 'Piórkiem i węglem'
Marianna WojdakII miejsceRegionalny Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową (kategoria I – III)
Filip BagnickiII miejsceRegionalny Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową (kategoria IV – VI)
Maria PieczarkaIII miejsceRegionalny Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową (kategoria IV – VI)
Zuzanna RotarskaI miejsceV Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu lektur Kornela Makuszyńskiego”
Urszula KozłowskaII miejsceV Regionalny Konkurs Czytelniczy „W kręgu lektur Kornela Makuszyńskiego”
Zuzanna RotarskaII miejsceVI Konkurs Recytatorski „W krainie snów i marzeń”
Maria PieczarkaI miejsceVI międzyszkolna Olimpiada Humanistyczna pod hasłem „Ten świat jest piękny”
2014-2015
Maksymilian WiśniewskiCertyfikat uzyskania poziomu A1 z języka francuskiego
Zofia Mendrek awans do etapu rejonowegoPrzedmiotowy Konkursu z Języka Polskiego Elementami Historii
Zuzanna Rotarska awans do etapu rejonowegoPrzedmiotowy Konkursu z Języka Polskiego Elementami Historii
Maria Pieczarka II miejsce III Regionalna Olimpiada Humanistyczna W świecie wartości
Klasy I – III Dziewczynki I miejsce Rejonowy Turniej Piłki Nożnej
Klasy I – III ChłopcyIII miejsce Rejonowy Turniej Piłki Nożnej
2013-2014
Maria Pieczarka laureatka Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Wichary Agata laureatka Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Fox
Agata Wichary awans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Agata Wichary,
Michał Karolski,
Szymon Koster
I miejsce drużynowo II Interdyscyplinarny Zagłębiowski Turniej Młodych Odkrywców
Julia Jung I miejsceII Regionalna Olimpiada Humanistyczna W świecie przyrody
Agata Wichary III miejsceII Regionalna Olimpiada Humanistyczna W świecie przyrody
Julia Jung I miejsce III Regionalny Konkurs Czytelniczy W kręgu bohaterów Kornela Makuszyńskiego
2012-2013
Kacper Kowalczuk I miejsce Międzyszkolny Konkurs Literacki dla uczniów szkół podstawowych
Agata Wicharyawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Julia Jungawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Jakub Tulejawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Aleksandra Hetmańczykawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Aleksandra Lichołap awans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Kacper Kowalczukawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Maja Walnikawans do etapu rejonowego Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Kacper Paśko Regionalny Konkurs Recytatorski Zakurzone wierszeRegionalny Konkurs Recytatorski Zakurzone wiersze
2011-2012
Zuzanna Tulej awans do etapu rejonowegoPrzedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Jakub Gajdeckiawans do etapu rejonowegoPrzedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Maciej Bugaj awans do etapu rejonowegoPrzedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii
Przemysław Wróbel finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii