Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
GimnazjumLiceum Ogólnokształcące

Aktualności

Plan lekcji

Rekrutacja

Poza lekcjami

Galeria

Sukcesem szkoły są m.in. losy absolwentów pierwszych roczników. Są wśród nich lekarze, adwokaci, nauczyciele, managerowie, przedsiębiorcy. Większość z nich (80%) pracuje na terenie Zagłębia Dąbrowskiego, 7 z nich jest pracownikami uczelni wyższych, 2 przyjęło święcenia kapłańskie. Wielu absolwentów zapisało dzieci do naszej szkoły podstawowej.

Uczeń
 
Nagroda
 
Konkurs
 
2016-2017
Wojciech TaborCertyfikat uzyskania poziomu A2 z języka francuskiego
Maciej BugajCertyfikat uzyskania poziomu A2 z języka francuskiego
Julia PłonkaCertyfikat uzyskania poziomu A1 z języka francuskiego
Maja RachwalikCertyfikat uzyskania poziomu A1 z języka francuskiego
Amelia GudowskaII miejsceVII Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich - Język Hiszpański
Dominika KrajniewskaLaureatkaWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Julia PłonkaIII miejsceI Regionalny Konkurs Recytatorski „Wybiła Zielona Godzina”
Jan MadejczykI miejsceI Regionalny Konkurs Recytatorski „Wybiła Zielona Godzina”
Julia PłonkaI miejsceIX Regionalny Konkurs Poetycki Powiedz mi jak…. na najlepszy wiersz o miłości lub przyjaźni
2015-2016
Damian LiebeCertyfikat uzyskania poziomu A1 z języka francuskiego
Adam Wesołowski-KluskaCertyfikat uzyskania poziomu A1 z języka francuskiego
Maja WalnikFirst Certificate in EnglishA - wynik najwyższy z egzaminu brytyjskiego
Maja WalnikFinalistkaPrzedmiotowy Konkurs z Biologii
Dominika KrajniewskaLaureatPrzedmiotowy Konkurs z Historii
Dominika Krajniewska FinalistkaPrzedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego
Wojciech TaborLaureatPrzedmiotowy Konkurs z Matematyki
Maja WalnikLaureatWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
Wojciech Tabor i Mateusz RandakII miejsceDrużynowy IV Zagłębiowski Konkurs Geo – Mati pod patronatem UŚ
Maja WalnikII miejsceII edycja świątecznego międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego pt. „Christmas Dictation”
Wojciech TaborI miejscemiejskim konkursie matematycznym 'Młody Europejczyk'
Mateusz RandakI miejsceX międzyszkolna Olimpiada Humanistyczna
2014-2015
Dominika Krajniewska I miejsceDiecezjalny Konkurs Napisz błogosławionemu ks. Jerzemu Popiełuszce jak dziś zło dobrem zwyciężać (organizowanym przez AK i TV S.A.)
Wojciech TaborII miejsceIX Olimpiada Humanistyczna W kręgu wartości
Wojciech Tabor awans do II etapu Konkurs Przedmiotowy z Geografii dla uczniów gimnazjum
Agata WicharylaureatkaOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego - FOX
Wojciech TaborII miejsceV Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich - język francuski
Dominik NowakowskiI miejsceV Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich - język włoski
Agata WicharyIII miejsceV Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich - język włoski
Szkolna scholaII miejsceXII Przegląd Piosenki Religijnej w Wieluniu Dawid 2014
Dominika Krajniewska I miejsce Międzyszkolny Konkurs Biblijny
Dominika Krajniewska II miejsce VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezja religijna i patriotyczna
Dominik ChatII miejsceXI edycja konkursu Młody Przyrodnik organizowanego przez IV LO im. S.Staszica w Sosnowcu
2013-2014
Piotr Mitoraj Certyfikat CILS z Języka Włoskiego
Natalia Ligowska III miejsce IV Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich
Marta Krajniewska laureatkaKonkurs Przedmiotowy z Biologii dla uczniów gimnazjum
Maciej Bugaj awans do II etapu Konkurs Przedmiotowy z Geografii uczniów gimnazjum
Maciej Bugaj I miejsce Maciej Bugaj – I miejsce - Międzynarodowy Konkurs Astronomiczny Ars Astronomica
Julia Pachnik,
Angelika Wyszkoń,
Paweł Serafin,
Piotr Kopecki
II miejsce Wieloetapowy projekt edukacyjny Liga Młodych Przedsiębiorców
Marta Krajniewska I miejsce Międzyszkolny Konkurs Biblijny
2012-2013
Natalia Ligowska II miejsce III Wojewódzki Konkurs Języków Romańskich
Julia Pachnik,
Marta Krajniewska,
Aleksandra Peclow,
Mikołaj Siedlecki,
Franciszek Zimnal
II miejsce Wieloetapowy projekt edukacyjny Liga Młodych Przedsiębiorców
Marta Krajniewska laureatka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
Maciek Bugaj I miejsce Regionalny Konkurs Plastyczny Górka Gołonoska i jej okolice
Marta Krajniewska II miejsce VII Międzyszkolna Olimpiadza Humanistyczna pod hasłem Człowiek i przyroda
2011-2012
Maciej Walnik,
Aleksandra Cieplak,
Zuzanna Niemiec
I miejsceWieloetapowy projekt edukacyjny Liga Młodych Przedsiębiorców
Weronika Porc finalistaWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum
2009-2010
Iga Pawłowska III miejsceIV Międzyszkolna Olimpiada Humanistyczna Świat bohaterów i herosów