Festyn rozpoczynający rok szkolny 2017/2018 odwołany
(2017-09-08)
Z wielką przykrością zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych festynem, że z powodu niepewnej pogody - ciągle zmieniającymi się prognozami na najbliższą niedzielę - jesteśmy zmuszeni odwołać festyn inaugurujący rok szkolny 2017/2018 dla naszych najmłodszych uczniów.

Zapewniamy jednocześnie, że tego typu impreza będzie naszym i Państwa udziałem w tym roku szkolnym, prawdopodobnie na wiosnę. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość, zwłaszcza maluchy.

Zmieniamy szkolną rzeczywistość
(2017-09-05)
W  roku szkolnym 2016/17 klas II gim.  realizowała projekt pt. „Zmieniamy szkolną rzeczywistość”.
W ramach tego projektu, podczas ferii zimowych, rodzice uczniów odnowili salę nr 39, która jest pracownią  języka angielskiego. Dzięki ich zaangażowaniu i pracy wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą się uczyć w estetycznej sali.
W ramach tego projektu  klasa II gim.  podjęła się również odnowy korytarza na drugim piętrze. Uczniowie przeprowadzili  trzy akcje, podczas których sprzedawali ciasta, kanapki, tosty i napoje. Za zebrane pieniądze został zakupiony plakat,  który zmienił ulubiony korytarz gimnazjalistów.

Dzięki zaangażowaniu rodziców w szkole powstało  miejsce, w którym wszyscy uczniowie naszej szkoły będą mogli się spotkać, odpocząć i zjeść śniadanie.

Efekt pracy naszych rodziców można zobaczyć w galerii, w której zamieściliśmy kilka zdjęć.

Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i  pracę Rodzicom i pani Dyrektor Ewie Raszce. Dzięki Państwa akceptacji naszych pomysłów, możemy zrealizować każdy projekt.

Uczniowie kl. II gimnazjum wraz z wychowawcą

Mecz dla Maciusia
(2017-09-04)
Zapraszamy w dniu 9 września 2017 r. na Mecz Charytatywny dla Maciusia.

Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie oraz na stronach Portalu Miejskiego Sosnowiecki.pl i Fundacji Rób Dobro.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
(2017-09-03)

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich uczniów Katolickich Szkół w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 04.09.(poniedziałek) o godzinie 9:15 w Bazylice pw. NMP Anielskiej przy ul. Królowej Jadwigi.

Prosimy, aby uczniowie klas I-szych szkoły podstawowej przynieśli na Mszę św. tornistry, które zostaną poświęcone.

Ogłoszenie dot. organizacji rozpoczęcia roku szkolnego
(2017-09-03)
Po zakończeniu mszy św. w Bazylice zapraszamy uczniów klas IV-VII do budynku przy ul. Zawidzkiej 10 (dawna Łańcuckiego 10) na spotkanie z wychowawcami klas.

Uczniów klas IV wraz z Rodzicami zapraszamy na krótkie spotkanie z Dyrektorem Szkoły, które rozpocznie się ok. godz. 11.00 w auli szkolnej.

Pasowanie na Ucznia!!!
(2017-09-02)
Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy na Pasowanie na ucznia. Odbędzie się  ono 4.09. 2017, około godziny 10.30  (po Mszy Świętej i spotkaniu z wychowawcami w klasach) w auli szkolnej. Zapraszamy serdecznie.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego
(2017-09-01)
Próba śpiewu szkolnej scholi odbędzie się 4 września w godz. 8.00 - 9.00 w budynku przy ul. Augustynika 1. Zapraszamy osoby śpiewające oraz wszystkich instrumentalistów (skrzypce, bębny, gitary, wiolonczele, flety itp).

Termin festynu przeniesiony
(2017-09-01)
Z powodu niekorzystnej pogody zapowiadanej na niedzielę 3 września, termin festynu został przeniesiony na najbliższy pogodny weekend. Więcej informacji wkrótce.

Obiady dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej
(2017-09-01)
Zapraszamy do korzystania z obiadów już od 5 września!

Jadłospis będzie dostępny na stronie internetowej szkoły (lewe menu-> Świetlica szkolna - JADŁOSPIS) i tablicy ogłoszeń z tygodniowym wyprzedzeniem.

Możliwość zamawiania posiłków zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczniów:
  • codziennie rano do wyboru: cały obiad, zupę lub drugie danie,
  • okresowo (tygodniowo, miesięcznie) do wyboru: cały obiad, zupę lub drugie danie.

Należność za faktycznie wykorzystane obiady należy uregulować „z dołu” do 10 każdego następnego miesiąca.

Koszt usług cateringowych:

Zestaw szkolny: 8,50 zł
    Zestaw nauczycielski: 9,50 zł
    Zupa szkolna: 3,20 zł
    II danie szkolne: 7,00 zł
    II danie nauczycielskie: 8,00 zł

• Plan lekcji na najbliższe dni
    (2017-09-01)
    W górnym menu strony, tj. w zakładce  Plan lekcji,  został zamieszczony harmonogram zajęć, który obowiązuje w najbliższym czasie.

Nie jest to jeszcze stały plan.

Do czasu jego utworzenia prosimy o zapoznawanie się z informacjami na bieżąco.

Za niedogodności przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Przejdź na stronę  1 2 3 4