Przypominamy - Bezpiecznie Tu i Tam
(2016-11-13)
Trwa konkurs fundacji Orange "Bezpiecznie tu i tam", a my zdobywamy wiedzę jak bezpiecznie poruszać się w gąszczu sieci. Uczniowie, biorący udział w konkursach, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody.
Do końca listopada czekamy na prace plastyczne do  kolejnego wyzwania ,,Rywalizacja na obrazy”.

Zajęcia z native speakerem francuskiego
(2016-11-07)
We wtorek, 8.11.2016, odbędą się pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia z native speakerem języka francuskiego, panią Manon  CUPPENS.

Plan zajęć grup frankofońskich z lektorką:

Lekcja 2  -  klasa VIb
Lekcja 3  -  klasa IIa Gim., II LO, III LO
Lekcja 4  -  klasa IIa Gim., II LO, III LO

Bezpiecznie tu i tam - drugie zadanie
(2016-11-04)
Program Bezpiecznie Tu i Tam udostępnia drugie zadanie konkursowe! Zapraszamy każdego ucznia szkoły podstawowej do udziału, są nagrody!
Szczegóły w zakładce Bezpiecznie Tu i Tam.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
(2016-10-28)
15 października odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas IV-VI mieli okazję zaśpiewać  piosenki w językach obcych, które przygotowali wspólnie z nauczycielami.
Zuzia, Ania, Bartek i Oliwer z klas VI zatańczyli dla nas tango.
Reprezentanci klas szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w  quizie o krajach europejskich.

Wśród uczestników konkursu na najlepszy strój narodowy zostali nagrodzeni Szymon Łojewski w kategorii uczniów młodszych i Tomasz Sokołowski z kl. IIb gimnazjum.
Podczas spotkania mieliśmy również okazję uczestniczyć w degustacji potraw narodowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom za zaangażowanie w przygotowaniu Europejskiego  Dnia Języków Obcych w naszej szkole.
Nauczyciele języków obcych

Konsultacje dla rodziców
(2016-10-26)
Przypominamy o konsultacjach dla Rodziców w najbliższy czwartek, tj. 27 października.
Zapraszamy Rodziców uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej w godzinach 17.00 - 19.00 na ul. Łańcuckiego 10.

Natomiast Rodziców uczniów klas I - III zapraszamy na ul. Augustynika w następującym porządku:

klasy 1a, 1b, 2a, 2b, 2c    - godzina 17.00
klasa 3a  -  godzina 16.30

klasy 3b, 3c -   konsultacje przesunięte na 03.11.2016  na godz. 17.00

Świeto Edukacji Narodowej - dzień wolny od zajęć
(2016-10-10)
PIĄTEK, 14.10.2016 r.  - ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ  -
 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo – wychowawcze uczniom, których rodzice w tym dniu pracują.

Koła zainteresowań w Szkole Podstawowej I-III
(2016-10-05)
Ruszyły koła zainteresowań w szkole podstawowej w klasach I - III.
Harmonogram zajęć znajduje się na stronie w zakładce Świetlica.

Bezpiecznie tu i tam
(2016-10-03)
Treść i zasady pierwszego zadania dla uczniów w ramach konkursu Fundacji Orange już na stronie. Dołącz się do akcji!

Planszóweczki w naszej szkole
(2016-09-25)
Ruszyliśmy z grami planszowymi w tym roku szkolnym! Pierwsze spotkanie za nami. W zeszły czwartek, tj. 22 września o godz. 15.30 zaczęliśmy w trzech grupach: "Colt Express", "Tajniacy" i "Światowy konflikt". Potem pojawił się "Splendor", "For sale" i oczywiście "List miłosny". Czas mieliśmy ograniczony - umówiliśmy się na granie do 17.30 i tak skończyliśmy. Było nas łącznie siedemnaście osób - głównie gimnazjum, ale było i kilku uczniów ze szkoły podstawowej, a nawet z liceum się ktoś trafił :)

To był całkiem miło spędzony czas, nieprawdaż? Będzie ciąg dalszy. Kiedy? W październiku, potem w listopadzie, a w planach "Wielkie Granie w Mikołajki" (może z niespodzianką)!

Szkolny logopeda
(2016-09-24)
Na stronie szkoły można znaleźć znaleźć informacje o pracy logopedy szkolnego w zakładce "O szkole"

Przejdź na stronę  1 2 3 4 5 6 7 8 9