Pasowanie na Ucznia!!!
(2017-09-02)
Uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy na Pasowanie na ucznia. Odbędzie się  ono 4.09. 2017, około godziny 10.30  (po Mszy Świętej i spotkaniu z wychowawcami w klasach) w auli szkolnej. Zapraszamy serdecznie.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego
(2017-09-01)
Próba śpiewu szkolnej scholi odbędzie się 4 września w godz. 8.00 - 9.00 w budynku przy ul. Augustynika 1. Zapraszamy osoby śpiewające oraz wszystkich instrumentalistów (skrzypce, bębny, gitary, wiolonczele, flety itp).

Termin festynu przeniesiony
(2017-09-01)
Z powodu niekorzystnej pogody zapowiadanej na niedzielę 3 września, termin festynu został przeniesiony na najbliższy pogodny weekend. Więcej informacji wkrótce.

Obiady dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej
(2017-09-01)
Zapraszamy do korzystania z obiadów już od 5 września!

Jadłospis będzie dostępny na stronie internetowej szkoły (lewe menu-> Świetlica szkolna - JADŁOSPIS) i tablicy ogłoszeń z tygodniowym wyprzedzeniem.

Możliwość zamawiania posiłków zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczniów:
  • codziennie rano do wyboru: cały obiad, zupę lub drugie danie,
  • okresowo (tygodniowo, miesięcznie) do wyboru: cały obiad, zupę lub drugie danie.

Należność za faktycznie wykorzystane obiady należy uregulować „z dołu” do 10 każdego następnego miesiąca.

Koszt usług cateringowych:

Zestaw szkolny: 8,50 zł
    Zestaw nauczycielski: 9,50 zł
    Zupa szkolna: 3,20 zł
    II danie szkolne: 7,00 zł
    II danie nauczycielskie: 8,00 zł

• Plan lekcji na najbliższe dni
    (2017-09-01)
    W górnym menu strony, tj. w zakładce  Plan lekcji,  został zamieszczony harmonogram zajęć, który obowiązuje w najbliższym czasie.

Nie jest to jeszcze stały plan.

Do czasu jego utworzenia prosimy o zapoznawanie się z informacjami na bieżąco.

Za niedogodności przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Festyn rozpoczynający rok szkolny 2017/2018
    (2017-08-21)

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów  wraz z Rodzicami na FESTYN rozpoczynający nowy rok szkolny 2017/2018.

FESTYN odbędzie się 03.09 (niedziela) w godzinach 10:00-14:00 na terenie Katolickiej Szkoły Podstawowej przy ulicy Augustynika 1 w Dąbrowie Górniczej.

Ze szkolengo sekretariatu
    (2017-08-21)
    Prosimy nowo przyjętych uczniów o przynoszenie do sekretariatu szkoły 1 fotografii do legitymacji szkolnej.

Przejdź na stronę  1 2 3 4 5 6 7