(2016-09-19)
Plan dla szkoły podstawowej znajduje się w zakładce Plan lekcji.

Szkolny psycholog
(2016-09-16)
Na stronie szkoły można znaleźć znaleźć informacje o pracy psychologa szkolnego w zakładce "O szkole"

Spotkanie z przedstawicielem biura podróży w sprawie zielonej szkoły
(2016-09-15)
Dnia 22.09.2016 w budynku na ul. ks. Augustynika o godzinie 17.00 (przed zebraniami) odbędzie się spotkanie z przedstawicielem biura podróży w sprawie zielonej szkoły. Zapraszamy rodziców uczniów klas I - III.

Zmiana miejsca i czasu wywiadówki dla szkoły podstawowej
(2016-09-14)
W dniu 22.09.2016 (czwartek) odbędą się zebrania z rodzicami według planu:
  • klasy 4 - 6   o godz.17.00  na ul.Łańcuckiego 10
  • klasy 1 - 3 o godz. 17.30 na ul. Augustynika 1

Zebranie z rodzicami
(2016-09-12)
Zebranie dla Rodziców uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej (klas od I do VI) odbędzie się 22 września (czwartek) br o godz. 17.00.
Miejsce zebrania: ul. Łańcuckiego 10 Dąbrowa Górnicza.
Zapraszamy.

Mleko w szkole
(2016-09-07)
Szanowni Rodzice

W roku szkolnym 2016/17 wszystkie  dzieci będą otrzymywać bezpłatnie mleko w ramach akcji „MLEKO W SZKOLE”.

Rodzice, którzy chcieliby zamówić dla dziecka mleko smakowe składają u wychowawcy klasy deklarację wyboru mleka do dnia 12 .09.  (poniedziałek).

Cena mleka smakowego : 0,21 zł/ kartonik.

O tym jak rozpoczął się rok szkolny 2016/2017
(2016-09-07)
  Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 dla Szkół Katolickich SPSK w Dąbrowie Górniczej, dzięki uprzejmości Proboszcza Parafii, ks. kan. Andrzeja Stasiaka, rozpoczęła się w bazylice pw. Matki Bożej Anielskiej.
  Mszy św. przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak, który skierował Słowo Boże do uczniów wszystkich szkół obecnych na eucharystii, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości.
  Po mszy św. odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez obecnych na inauguracji gości. Wśród nich należy wymienić:

Roberta Warwasa - posła RP,
Iwonę Krupę - Zastępcę Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej,
Elżbietę Gęcę -  Naczelnika wydziału Edukacji,
Agnieszkę Pasternak - Przewodniczącą Rady Miasta,
Zbigniewa Łukasika - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta,
Rafała Stańko  - I Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji,
Iwonę Wilk - dyrektora Miejskiego Ośrodka Pracy Twórczej,
Małgorzatę Majewską - dyr. Pałacu Kultury Zagłębia,
Emila  Wąsacza Prezesa Stalexportu, który w latach 1990-1991 był bardzo zaangażowany w tworzenie Katolickiego Liceum w Dąbrowie Górniczej,
zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich:
prezesa Marię Chodkiewicz,
wiceprezesa Zbigniewa Zastawnego,
skarbnika  Martę Czok.

Nie zabrakło na uroczystościach kapłanów zaprzyjaźnionych ze szkołą, obecny był:
ks. kan. Andrzej Stasiak – kustosz bazyliki pw. MB Anielskiej,
ks. Zdzisław Reterski – proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski,  w Dąbrowie Górniczej,
ks. Bronisław Chaładyn – proboszcz parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Dąbrowie Górniczej,
ks. Antoni Idasiak – proboszcz parafii pw. Św. Rafała Kalinowskiego w Dąbrowie Górniczej,
ks. kan. Józef Ośródka – proboszcz parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sosnowcu,
ks. Ryszard Gęgotek – wikariusz parafii pw. M.B. Anielskiej

oraz księża pracujący w szkołach katolickich w Dąbrowie Górniczej:
prefekt ks. Rafał Pietruszka i franciszkanin o. Adam Kruk.

Był to szczególny dzień dla najmłodszych uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej, ponieważ od 1 września tego roku rozpoczynali naukę w nowym budynku, przy Augustynika 1.
  Ksiądz biskup pobłogosławił dzieciom tornistry i przybory szkolne, by później poświecić nowy budynek.
  Pierwszaki również złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez dyrektora szkoły, panią Ewę Raszkę, na ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej.
  Obchody rozpoczęcia roku szkolnego uświetnił śpiew i akompaniament muzyczny naszej szkolnej scholi, prowadzonej przez nauczyciela muzyki oraz wychowawcę klasy III szkoły podstawowej Monikę Wodę oraz matematyka Annę Olempę.

Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na te szczególne dla nas obchody oraz tych którzy z różnych powodów nie mogli być obecni, ale życzą naszym szkołom samych sukcesów, dziękujemy!

Obiady w szkole
(2016-09-05)
Zamawianie i odmawianie obiadów codziennie do godziny 9.00
u p. Anny Dąbrowskiej, tel. 509 561 396.

(2016-09-04)
W zakładce Świetlica -> Obiady znajduje się aktualny jadłospis na cały tydzień. Zapraszamy do zapoznania się.

Świetlica szkolna ogłasza
(2016-09-02)
Obiady będą wydawane od 05.09.2016 dla klas 1- 3 SP przy ul. Augustynika 1 w świetlicy szkolnej na dużej przerwie 12.40 - 13.00 oraz dla klas 4-6, uczniów chętnych z gimnazjum i liceum - przy ulicy Łańcuckiego 10  również w świetlicy szkolnej (sala numer 5), na dużej przerwie czyli 12.25- 12.45.

Koszt obiadów:
-zupa- 2,50 zł
-drugie danie mniejsza porcja - 6,00 zł
-drugie danie większa porcja -7,00 zł
-cały obiad (mniejsza porcja) - 7,50 zł
-cały obiad  (mniejsza porcja) - 8,50 zł
Należy wykupić abonament za cały miesiąc.

Koszt całego obiadu uczniowskiego (mniejsze porcje drugiego dania) we wrześniu wynosi 150,00 zł , płatne do 10. dnia każdego miesiąca u p.  Anny Dąbrowskiej   w świetlicy  szkolnej przy ul. Augustynika 1.
Zapisy  na obiady u p. Anny Dąbrowskiej w świetlicy szkolnej SP przy ul. Augustynika1.

Telefon bezpośredni do p. Dąbrowskiej: 509-561-396

Przejdź na stronę  1 2 3 4 5 6 7 8 9