Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
(2016-08-23)
Wszyscy uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego rozpoczną rok szkolny 2016/2017

1 WRZEŚNIA o godzinie 8.00 w Bazylice pw. NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej.

Mszy św. będzie przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Kaszak,
później zapraszamy na krótki program artystyczny w wykonaniu scholi złożonej z uczniów naszej szkoły.
Bezpośrednio po nim Ksiądz Biskup poświęci nowy budynek szkolny, znajdujący się nieopodal bazyliki - na ulicy Augustynika 1, a przeznaczony na naukę dla klas I-III Katolickiej Szkoły Podstawowej SKSK w Dąbrowie Górniczej.

Ksiądz Biskup zawsze nam towarzyszy w ważnych wydarzeniach
(2016-08-22)
18 sierpnia br. Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak odwiedził nową placówkę naszej szkoły na ul Augustynika 1.
Oglądał postępy w remoncie tego pięknego, XIX-wiecznego budynku, a towarzyszyli mu Pani dyrektor Ewa Raszka i Ks. prefekt Rafał Pietruszka.

Kilka zdjęć z tej duszpasterskiej wizyty znajduje się w Galerii - zapraszamy.

Wyjazd integracyjny
(2016-08-17)
Już 1 września klasy pierwsze wyruszają na wycieczkę - obóz integracyjno-rekolekcyjny do Małego Cichego. Wyjazd jest planowany o godzinie 15.00. Zbiórka pod szkołą (na Łańcuckiego) o godzinie 14.45. Karty z regulaminem podpisanym przez uczestnika oraz zgodą podpisaną przez rodzica wraz z opłatą należy dostarczyć do sekretariatu szkoły do końca sierpnia.
Zabieramy ze sobą, oprócz przedmiotów wymienionych w karcie, suchy prowiant na drogę i wielką porcje dobrego humoru.

PODRĘCZNIKI
(2016-08-02)
Informacja o podręcznikach dostępna na naszej stronie! Zapraszamy.

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO - PORÓWNANIE
(2015-06-27)
Poniżej zamieszczamy tabelę porównującą wyniki egzaminu gimnazjalnego w kraju, w województwie, w Dąbrowie Górniczej ze średnimi wynikami uczniów naszej szkoły.

Przejdź na stronę  1 2 3 4 5 6 7 8