Mecz dla Maciusia
(2017-09-04)
Zapraszamy w dniu 9 września 2017 r. na Mecz Charytatywny dla Maciusia.

Szczegóły tego wydarzenia znajdują się na załączonym plakacie oraz na stronach Portalu Miejskiego Sosnowiecki.pl i Fundacji Rób Dobro.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
(2017-09-03)

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich uczniów Katolickich Szkół w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 04.09.(poniedziałek) o godzinie 9:15 w Bazylice pw. NMP Anielskiej przy ul. Królowej Jadwigi.

Prosimy, aby uczniowie klas I-szych szkoły podstawowej przynieśli na Mszę św. tornistry, które zostaną poświęcone.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego
(2017-09-01)
Próba śpiewu szkolnej scholi odbędzie się 4 września w godz. 8.00 - 9.00 w budynku przy ul. Augustynika 1. Zapraszamy osoby śpiewające oraz wszystkich instrumentalistów (skrzypce, bębny, gitary, wiolonczele, flety itp).

Termin festynu przeniesiony
(2017-09-01)
Z powodu niekorzystnej pogody zapowiadanej na niedzielę 3 września, termin festynu został przeniesiony na najbliższy pogodny weekend. Więcej informacji wkrótce.

Plan lekcji na najbliższe dni
(2017-09-01)
W górnym menu strony, tj. w zakładce  Plan lekcji,  został zamieszczony harmonogram zajęć, który obowiązuje w najbliższym czasie.

Nie jest to jeszcze stały plan.

Do czasu jego utworzenia prosimy o zapoznawanie się z informacjami na bieżąco.

Za niedogodności przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Drodzy Gimnazjaliści i Licealiści
(2017-08-30)
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w obozie rekreacyjno-rekolekcyjnym SEM (Szkoła Ewangelizacji Młodych), który odbędzie się w terminie 6-9 września 2017 r. w Załęczu Wielkim (przełom Warty).
Przewidziane są liczne atrakcje, w tym spływ kajakowy, podchody itp.
Koszt przejazdu i pobytu z całkowitym  wyżywieniem wynosi ok.230 zł.
Szczegółowy plan wyjazdu podamy w pierwszym tygodniu nauki.

Zachęcamy do udziału w SEM szczególnie uczniów klasy I liceum!

Prosimy o zadeklarowanie się do 5 września.
Liczba miejsc ograniczona.

Ze szkolengo sekretariatu
(2017-08-21)
Prosimy nowo przyjętych uczniów o przynoszenie do sekretariatu szkoły 1 fotografii do legitymacji szkolnej.

Przejdź na stronę  1 2 3