-->
       
       
Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
GimnazjumLiceum Ogólnokształcące

Aktualności

Plan lekcji

Rekrutacja

Poza lekcjami

Galeria

2017-2018
2018-05-27
Świetlicowy Międzyklasowy Turniej Sportowy
   
Zobacz więcej
2018-05-09
FESTIWAL TALENCIKÓW ŚWIETLICOWYCH WIOSENNA EDYCJA – 7 V 2018 r.
To była wyjątkowa edycja, dlaczego? Powodów było wiele…
 • cudowni mali artyści, którzy prezentowali swoje liczne talenty: śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, kabarecik, sztuki walki, gry na instrumencie, taniec,
 • mnóstwo kolorowych motyli (wykonanych przez dzieci w czasie zajęć świetlicowych), które były naszą dekoracją,
 • dziewczynki przebrane za motylki, które miały koszyczki pełne kolorowych losów,
 • kosze pełne nagród,
 • nauczyciele, którzy wcielili się w role jurorów i prowadzących program telewizyjny „MAM TALENT”,
 • same pozytywne opinie wyrażane przez jurorów i zawsze „trzy razy tak”, co z kolei oznaczało trzy zielone kartki „uśmiechnięte buźki” wysoko unoszone przez dzieci,
 • obecność rodziców i bliskich małych artystów, dla których wsparcie podczas prezentowania swoich talentów było niezmiernie ważne,
 • głośne i długie brawa publiczności, a także gorący doping wyrażany przez podnoszenie wcześniej przygotowanych na tą okazję plakatów.

  Wszyscy bawiliśmy się super, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie, falowanie w górze rąk publiczności do melodii piosenek, a nawet taniec jurorów w trakcie występów.
  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za dostarczenie wielu artystycznych wrażeń.
 • Zobacz więcej
  2018-03-19
  KIERMASZ WIELKANOCNY – marzec 2018
  Tym razem na kiermasz przygotowaliśmy dwa stoliki. Na jednym jak zwykle były prace, które robiliśmy w czasie zajęć świetlicowych, a na drugim były kolorowe koszyczki wykonane techniką origami. Kartka z napisem: „Super okazja! Do każdej zakupionej kartki świątecznej koszyczek gratis. Do wyczerpania zapasów.”, niewątpliwie zachęcała do zatrzymania się przy naszych stolikach z ozdobami. Oprócz tego była możliwość zrobienia własnego koszyczka, gdyż zorganizowaliśmy mini warsztaty, w czasie których pokazywaliśmy „krok po kroku”, aby bawiąc się kartką papieru uzyskać kolorowe koszyczki i nie tylko. Cieszymy się, że wzięliśmy udział w tym przedsięwzięciu ponieważ uzyskany dochód będzie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego, a to oznacza super zabawy w czasie zajęć na podwórku szkolnym. A wiosna tuż, tuż…
   
  Zobacz więcej
  2017-12-20
  Kiermasz świąteczny
  W czasie zajęć świetlicowych robiliśmy kartki i ozdoby świąteczne, które przeznaczyliśmy na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbył się 14 grudnia. W tym roku uzyskany dochód został przekazany na zakup książek do biblioteki oraz na wyposażenie świetlicy. Super, że mogliśmy w ten sposób przyczynić się do tego Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy gościom odwiedzającym stoiska ze świątecznymi ozdobami, którzy swoją życzliwością i hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie.
  Zobacz więcej
  2017-12-08
  Festiwal Talencików Świetlicowych
  Wspólna zabawa odbyła się 4 grudnia w świątecznym nastroju, bo w towarzystwie gwiazdek w mikołajkowych czapkach. Dzieci prezentowały swoje umiejętności w różnych kategoriach:

 • taniec
 • śpiew
 • akrobatyka artystyczna
 • sztuki walki
 • gra na instrumencie
 • talent literacki
 • recytacja

  Publiczność nagradzała wszystkich wielkimi brawami, a także dopingowała trzymając w górze wcześniej przygotowane plakaty.

  Trudne zadanie miała komisja oceniająca, członkowie której przyznawali punkty uczestnikom, a poziom poszczególnych występów był niezwykle wyrównany.

  Mikołajkowy nastrój towarzyszył nam do końca - wszyscy uczestnicy zostali obdarowani. Przyznano pięć nagród głównych, dziesięć wyróżnień, a pozostali uczestnicy losowali drobne niespodzianki.
  Gratulujemy i wielkie brawa dla wszystkich wykonawców !
 • Zobacz więcej
  2017-10-27
  JESTEŚMY WSPÓŁGOSPODARZAMI ŚWIETLICY
 • W NASZEJ ŚWIETLICY JEST FAJNIE
 • MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ
 • ZALEŻY TO RÓWNIEŻ OD NAS czyli……

  Od początku września każdy z nas mógł wrzucać do skrzynki w świetlicy szkolnej kartki z propozycjami i pomysłami dotyczącymi zajęć.

  Super, że możemy decydować o tym, jak spędzamy czas po lekcjach. Samorząd świetlicy szkolnej sprawdził zawartość skrzynki i …… Okazało się, że na największej ilości kartek był napis:TALENCIKI.

  W związku z tym już niedługo, podobnie jak w ubiegłym roku, będziemy prezentować nasze umiejętności w różnych kategoriach.
 • Zobacz więcej
  2017-10-11
  WYBORY DO SAMORZĄDU ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  W tym roku szkolnym głosowanie odbyło się 9 i 10 października. Dziewięcioro uczniów przygotowało plakaty wyborcze, a o kolejności na liście kandydatów zdecydowało losowanie. W czasie kampanii wyborczej kandydaci zachęcali w różny sposób, m. in. rozdając przygotowane ulotki. Trzy osoby, które uzyskały największą ilość głosów weszły w skład samorządu świetlicy szkolnej:

  Antoni Smorąg – przewodniczący
  Jagoda Matysiak – I zastępca
  Matylda Godzik – II zastępca

  Gratulujemy i życzymy radości i satysfakcji z pełnionych funkcji.

  W galerii jak zwykle fotorelacja.
  Zobacz więcej
  2017-10-06
  Koło Młodych Odkrywców
  W piątek 6 października odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Koła Młodych Odkrywców.

  Tworzyliśmy obrazy na mleku.

  Do przygotowania eksperymentu potrzebowaliśmy:
  1. Talerz z mlekiem
  2. Barwniki spożywcze
  3. Płyn do mycia naczyń

  Najpierw wlaliśmy trochę mleka do talerza, następnie do niego Pani dodała kilka kropel barwników. Wreszcie na koniec moczyliśmy palec w płynie do mycia naczyń i na mleku malowaliśmy obrazy.

  Jak to działa?
  Barwniki spożywcze mają mniejszą gęstość niż mleko, więc pozostają zawieszone pomiędzy molekułami tłuszczu. Płyn do mycia naczyń rozbija molekuły tłuszczu (tak jak w reklamach) i pozwala barwnikom rozprzestrzenić się w mleku.
     
  Zobacz więcej
  2017-09-29
  ZAKRĘCONA AKCJA czyli WKRĘCAMY SIĘ I MY
  Zapraszamy do przyłączenia się do nas.
  W tym roku szkolnym również zbieramy nakrętki i w ten sposób pomagamy innym.
  Cieszymy się, że możemy wesprzeć Mateusza. Akcja trwa przez cały rok.
   
  Zobacz więcej
  2017-09-25
  Akcja Zabawki do świetlicy szkolnej
  Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do naszej akcji! Podobnie jak w ubiegłym roku prosimy o przynoszenie gier, klocków lub zabawek celem doposażenia świetlicy.

  Gry, klocki, układanki lub zabawki, którymi już się nie bawimy, Najpierw pytamy rodziców o zgodę i do świetlicy przynosimy. Za przyniesione rzeczy dziękujemy, I na pewno szanować je będziemy.

  Zajęcia świetlicowe odbywają się jednocześnie w kilku pomieszczeniach i dlatego prosimy o więcej gier, klocków, układanek…..
  Zobacz więcej
  2016-2017
  2017-06-14
  Świetlicowy Konkurs Tańca
  Piosenka już była, festiwal talencików też, ale tańca wciąż nam mało…, dlatego cieszymy się, że mieliśmy możliwość jeszcze w tym roku szkolnym prezentowania tanecznych umiejętności podczas Świetlicowego Konkursu Tańca.
  Na początku czekała na nas niespodzianka - otóż był to „Magic Show”, który nie został zaprezentowany w czasie talencików. I teraz uczennica kl. III a Kornelia Godzik wprowadziła nas w świat magii - oczywiście poza konkursem. Za swoje magiczne sztuczki otrzymała wielkie brawa.

  Konkurs taneczny odbył się w dwóch kategoriach: uczniowie z klasy I -II i uczniowie z klasy III. Trochę stremowanych artystów wspierała i zapraszała do występu wg wcześniej wylosowanej kolejności P. Kinga Swarlik, nad podkładem muzycznym czuwała P. Justyna Witek. W Komisji Oceniającej pracowali uczniowie: Wiktoria Węgrzyńska kl. IIc, Matylda Godzik kl. II b, Hubert Kozłowski kl. IIIa, Jakub Ochman kl. IIIb a przewodniczącą była Pani Patrycja Drożdżowska.

  Wszyscy uczestnicy otrzymali wielkie brawa gdyż oklaskiwali ich nie tylko koleżanki i koledzy ze szkoły ale także rodziny, którym dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

  Grupa starsza

  I miejsce – Kornelia Godzik
  II miejsce – Julia Borowiecka –Nowak, Natasza Wierzbik, Ola Baran, Antosia Janiszewska
  III miejsce – Julia Borowiecka-Nowak, Natasza Wierzbik, Antosia Janiszewska

  Grupa mlodsza

  I miejsce – Alicja Maciejewska
  II miejsce – Mikołaj Król
  III miejsce – Zuzia Jańczyk, Natalia Drozd

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólną zabawę.
  Zobacz więcej
  2017-04-02
  „Każdy z nas może pomóc – robimy kartki, ozdoby świąteczne na Wielkanocny Kiermasz Charytatywny”
  To był temat, który realizowaliśmy przez cały tydzień w czasie zajęć w świetlicy szkolnej. Każdy z nas mógł włączyć się do wspólnej akcji, chętne dzieci robiły kartki świąteczne lub koszyczki z zajączkami. Przygotowane ozdoby wystawiliśmy na Kiermaszu, który odbył się w naszej szkole 2 kwietnia. Cieszymy się, że też mogliśmy pomóc.
  Zobacz więcej
  2017-03-22
  DZIEŃ WODY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  List od „Kropelki” przypomniał nam, że 22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody.
  W liście Kropelka prosiła nas o oszczędzanie wody, bo jest to największy skarb naszej planety. Wymienialiśmy różne możliwości oszczędzania wody: zakręcanie kranów podczas mycia zębów, korzystanie z prysznica zamiast kąpieli w wannie i wiele innych…..
  Oprócz tego nasze pomysły i propozycje oszczędzania wody przedstawiliśmy na plakatach, które pod koniec zajęć umieściliśmy na tablicy.
  Zobacz więcej
  2017-03-15
  Konkurs plastyczny
  Samorząd świetlicy szkolnej zaprosił do udziału w konkursie plastycznym, którego temat brzmiał: „Żyjmy zdrowo – warzywa i owoce w każdym posiłku”
  Prace można było przynosić do 7 marca.
  Tym razem prace były wyeksponowane na gazetce w świetlicy w trzech grupach i tak też były oceniane.
  Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach.
  A oto zwycięzcy:

  klasy I
  Sylwia Zembal - I miejsce
  Alicja Maciejewska – II miejsce
  Mikołaj Król – III miejsce
  Aleksandra Rypel - wyróżnienie

  klasy II

  Maja Durlej - I miejsce
  Maja Kurowska – II miejsce
  Maria Gurba – III miejsce
  Jan Porębski – wyróżnienie
  Nadia Putowska - wyróżnienie

  klasy III

  Iwona Zembal – I miejsce
  Natasza Wierzbik – II miejsce
  Patrycja Nowak – III miejsce
  Jakub Ochman - wyróżnienie

  Nagrody zostały wręczone przed całą społecznością szkolną, gratulujemy!
  Zobacz więcej
  2017-02-24
  FESTIWAL TALENCIKÓW ŚWIETLICOWYCH
  Każdy jakiś talent ma i wielu z nas zaprezentowało swoje mocne strony podczas Festiwalu Talencików Świetlicowych w różnych kategoriach: śpiew, akrobatyka, taniec, prezentacja prac plastycznych, gra na instrumentach, recytacja. Już na samym początku Pani Kinga Swarlik witając wszystkich, pogratulowała odwagi uczestnikom a zgromadzona na sali publiczność nagrodziła ich wielkimi brawami. O oprawę muzyczną zadbała Pani Magda Karpiel, która dbała o podkłady piosenek i sprawny mikrofon dla bohaterów świetlicowego festiwalu. Emocji było wiele i niezwykle ważną rolę miała komisja oceniająca, która nie tylko podziwiała występy ale również musiała przyznawać punkty.
  Przewodniczącą jury była Pani Patrycja Drożdżowska, a członkami uczniowie: Ola Baran, Laura Ballario, Jagoda Matysiak i Filip Gamrot.

  W każdej kategorii została przyznana nagroda i wyróżnienie:

  Taniec
  Nagroda:Marysia Bac, Wiktoria Machalica, Oliwia Bac
  Wyróżnienie - Zuzia Jańczyk, Natasza Karpiel

  Śpiew
  Nagroda - Emilka Zarych, Helenka Gelio, Ania Chmurawa
  Wyróżnienie - Julia Borowiecka, Natasza Wierzbik

  Gra na instrumencie
  Nagroda - Helenka Gelio
  Wyróżnienie - Jaś Porębski

  Akrobatyka
  Nagroda - Agata Kołkowska, Kalina Kołkowska

  Recytacja
  Nagroda - Małgosia Świerczek

  Prezentacja prac plastycznych
  Nagroda - Marianna Wojdak
  Wyróżnienie - Ania Chmurawa

  Oprócz tego nagrodę publiczności zdobyły uzyskując taką samą ilość punktów:
  Zuzia Jańczyk i Natasza Karpiel,
  Agata Kołkowska i Kalina Kołkowska
  .

  Doceniona została również odwaga najmłodszych, czyli wszyscy występujący uczniowie z klasy I otrzymali upominki.
  Zobacz więcej
  2017-02-21
  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
  Dzisiaj wielu z nas też aktywnie uczestniczyło w zajęciach świetlicowych. Naszym zadaniem było wylosowanie karteczki z pudełka z napisem „Wierszyki łamiące języki”, poprawne odczytanie i narysowanie ilustracji związanej z treścią. Nie każde zdanie umieliśmy od razu przeczytać poprawnie, ale było fajnie i wesoło, a na tablicy pojawiało się coraz więcej obrazków.
  Zobacz więcej
  2017-02-14
  Walentynki w Świetlicy szkolnej
  Dominującym kolorem w czasie dzisiejszych zajęć był czerwony i chyba nikogo to nie dziwi, ponieważ robiliśmy WALENTYNKI.
  Zapis na tablicy zachęcał do udziału w zabawie:

  „JUTRO WALENTYNKI NAPISZ ŻYCZENIA I WRZUĆ DO SKRZYNKI”

  Jeżeli ktoś nie miał pomysłu, to mógł skorzystać z wierszyków zamieszczonych na tablicy. A oto niektóre z nich:
  Sukcesów w życiu, samych radości. Spełnienia marzeń, mocy słodyczy, w dniu Walentego życzy...
  Bez imienia i nazwiska Ja Cię Bardzo mocno ściskam.
  Bajeczny list z bajecznej krainy od bajecznego chłopaka dla bajecznej dziewczyny!
  14 lutego, nikt nie robi kwaśnej minki w końcu to są walentynki.
  Gdy zajdzie potrzeba, dam Ci gwiazdkę z nieba. Dziś na walentynki - uśmiech, buziak i lentilki.


  WALENTYNKI ze skrzynki trafiły do adresatów w czasie balu karnawałowego, kiedy to POCZTA WALENTYNKOWA wyczytywały imiona i rozdawała kartki z życzeniami.
  Zobacz więcej
  2017-01-05
  ŚWIETLICOWE NOWOROCZNE DRZEWKO ŻYCZEŃ
  Rozpoczęcie nowego roku - to nie tylko czas na noworoczne postanowienia.
  Na marzenia to też dobry czas………………… My w czasie zajęć świetlicowych rozwiązywaliśmy różne krzyżówki, rebusy, zagadki związane z miesiącami i porami roku, a potem wypisywaliśmy w kolorowych chmurkach nasze marzenia, które przyklejaliśmy na wspólnym drzewku. Chętnych do wypisywania marzeń było tylu, że utworzyliśmy dwa drzewka. Ciekawe ile z tych marzeń się spełni, na pewno wiele. Najważniejsze jednak jest to, że w czasie zajęć dobrze się bawiliśmy.
  Zobacz więcej
  2017-01-02
  Które „Świąteczne drzewko podoba się nam najbardziej?”
  Przez kilka dni wszyscy braliśmy udział w głosowaniu na najładniejsze „Świąteczne drzewko”. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy również nauczycieli, pracowników szkoły i Panią Dyrektor, ciekawe z jakim numerem wrzuciła swoją karteczkę do skrzynki?... Tego się nie dowiemy, ale po podliczeniu okazało się, że najwięcej głosów zdobyła praca z numerem 7 – a wykonała ją Marianka Wojdak z klasy III a. W komisji pracowali: Nikola Grzegorzek, Laura Ballario, Jakub Mateusiak.
  Zobacz więcej
  2016-12-22
  Konkurs Plastyczny „Świąteczne drzewko”
  W grudniu samorząd świetlicy szkolnej zaprosił dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Świąteczne drzewko”. Powstało wiele prac, które zostały wyeksponowane w naszej świetlicy.
  Jury biorąc pod uwagę zastosowaną technikę, trudność wykonania oraz staranność wyłoniło zwycięzców.
  Nagrody zostały wręczone na apelu i wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali wielkie brawa.

  Ale to nie koniec emocji, bo po powrocie do szkoły już w nowym roku każdy uczestnik zajęć świetlicowych będzie mógł oddać swój głos na drzewko, które podoba mu się najbardziej.
  Na każdej pracy został umieszczony numer. W ten sposób wybierzemy jeszcze jedną osobę, która otrzyma nagrodę niespodziankę, a komisją oceniającą będziemy my wszyscy.

  Nagrodzeni uczniowie:
  I miejsce - Bartek Sokołowski
  II miejsce - Marianka Wojdak
  III miejsce - Damian Sobala
  Wyróżnienie - Marcel Żaba
  Wyróżnienie - Patrycja Dydak
    
  Zobacz więcej
  2016-12-18
  KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY
  Grudzień to miesiąc, w którym działa magia świątecznych przygotowań, to czas składania życzeń, to czas obdarowywania, to czas wspierania, to czas pomagania innym.

  A organizowany w naszej szkole Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy to świetna okazja aby w ten sposób pomóc naszej koleżance przeznaczając uzyskany dochód na leczenie i rehabilitację. Cieszymy się, że robione przez nas w czasie zajęć świetlicowych kartki świąteczne znalazły się wśród licznych, różnego rodzaju ozdób i atrakcji przygotowanych przez wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
    
  Zobacz więcej
  2016-11-28
  Barwy jesieni - konkurs origami
  Dzieci ze świetlicy szkolnej wzięły udział w IX REGIONALNYM KONKURSIE ORIGAMI „Barwy jesieni” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej.

  W czasie zajęć świetlicowych robiliśmy prace techniką origami z kół i kwadratów.
  Zgodnie z tematyką konkursu składaliśmy listki z papierowych kwadratów w jesiennych kolorach tworząc drzewa i zginaliśmy kółka, z których powstawał las.
  Na konkurs wysłaliśmy prace w kategorii „Jesień w parku, jesień w lesie”.

  Na uroczyste ogłoszenie wyników IX REGIONALNEGO KONKURSU ORIGAMI „Barwy jesieni”, które odbyło się 28 XI 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Dąbrowie Górniczej została zaproszona uczennica Kornelia Godzik.

  Kornelia zdobyła I miejsce. Cieszymy się z sukcesu naszej koleżanki i gratulujemy zdobycia głównej nagrody.
  Zobacz więcej
  2016-11-18
  KONKURS PIOSENKI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  18 listopada w ramach zajęć świetlicowych na Augustynika 1 dzieci wspólnie bawiły się podczas Konkursu Piosenki, który został zorganizowany w auli szkolnej.
  Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: soliści i duety.

  W Komisji Konkursowej pracowali uczniowie klas III: Oliwia Bac, Ola Baran, Hubert Kozłowski, Kuba Mateusiak oraz nauczyciel - pani Patrycja Drożdżowska.

  Do konkursu zgłosiło się 13 solistów i pięć duetów.
  Odwagi uczestnikom dodawała pani Kinga Swarlik, która przedstawiała poszczególnych wykonawców.
  Wszystkie występy publiczność - czyli dzieci i rodzice - nagradzali głośnymi brawami. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki i wyrównany poziom.
  Została też przyznana nagroda publiczności, dzieci wypisywały na karteczkach numer tej osoby, której wykonanie podobało się im najbardziej.

  A oto wyniki konkursu:

  SOLIŚCI
  I miejsce: Mateusz Turski
  II miejsce: Matylda Godzik
  III miejsce: Jagoda Durlik i Kornelia Godzik

  NAGRODA PUBLICZNOŚCI – Małgosia Świerczek

  DUETY
  I miejsce: Helena Gelio i Marysia Bac
  II miejsce: Zuzia Jańczyk i Natasza Karpiel
  III miejsce: Natasza Wierzbik i Antosia Janiszewska
  Patrycja Nowak i Marysia Nowak

  NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Zuzia Jańczyk i Natasza Karpiel
  Zobacz więcej
  2016-11-15
  Konkurs plastyczny „Dąbrowa Górnicza – moje miasto”
  W tym roku nasze miasto obchodziło 100 –lecie. Dąbrowa Górnicza swą „miejską historię” rozpoczęła 18 sierpnia 1916 r. W czasie zajęć w październiku poznawaliśmy symbole Dąbrowy Górniczej i legendy związane z naszym miastem. Opowiadaliśmy też o uroczystościach i wydarzeniach, które były zorganizowane z tej okazji na terenie naszego miasta. Omawialiśmy miejsca, które warto odwiedzić. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w konkursie plastycznym a nagrody zostały wręczone przed całą społecznością szkolną przez samorząd świetlicy.

  Przyznano dwa pierwsze miejsca dla Ewy Bocian i Bartka Sokołowskiegooraz dwa wyróżnienia dla: Karola Machalicy i Wiktorii Machalicy.
     
  Zobacz więcej
  2016-11-02
  Akcja NAKRĘTKI
  Zorganizowaliśmy akcję „Zbieramy i pomagamy”. W ten sposób samorząd świetlicy zachęcił wszystkich do zbierania nakrętek, które zostaną dostarczone do Stowarzyszenia For Animals.
   
  Zobacz więcej
  2016-10-07
  Wybory do Samorządu Świetlicy Szkolnej
  Po przedstawieniu kalendarza wyborczego chętne dzieci zaczęły przygotowywać swoje plakaty wyborcze.
  Przez cały tydzień wszyscy mogli zapoznać się z propozycjami kandydatów przedstawionymi na plakatach a oprócz tego kandydaci zachęcali aby oddać na nich głos rozdając małe ulotki.
  W komisji wyborczej pracowali uczniowie kl. III b i po podliczeniu głosów zostały przedstawione wyniki.

  Skład samorządu świetlicy w roku szkolnym 2016/2017
  Matylda Godzik – przewodnicząca
  Oliwia Bac – I zastępca przewodniczącej
  Wiktoria Machalica – II zastępca przewodniczącej

  Gratulujemy i życzymy dużo radości z pełnienia powierzonej funkcji.
  Zobacz więcej
  2016-10-03
  Nasza pierwsza akcja - ogłoszenie wciąż aktualne
  Jesteśmy w nowym budynku, mamy nową salę, w której będziemy spędzać czas po zakończeniu lekcji. Brakuje nam tylko gier i zabawek i nie muszą być koniecznie nowe, dlatego też przygotowaliśmy informację, którą umieściliśmy na gazetce:
  Do wspólnej zabawy w świetlicy zapraszamy i do przynoszenia gier lub zabawek zachęcamy.
  Przyjmiemy:
  Misie,
  lalki,
  gry planszowe.
  klocki,
  puzzle,
  i inne zabawki,
  którymi już się nie bawimy.

  Już pod koniec września mieliśmy ponad 30 gier i puzzli.
  Za już przyniesione gry i zabawki dziękujemy. Są super! Będziemy je szanować. Obiecujemy.
    
  Zobacz więcej
  2016-09-26
  EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH
  W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej świetlicy przez cały tydzień uczniowie mieli możliwość rozwiązywania różnego rodzaju krzyżówek, zadań, kolorowanek i łamigłówek w języku angielskim.
  Wszyscy uczniowie, których prace zostały poprawnie rozwiązane brali udział w losowaniu nagród niespodzianek.
  Losowanie odbyło się w piątek 30 września, a komu dopisało szczęście?

  Wylosowano 5 karteczek z nazwiskami:

  Jagoda Durlik kl. I b
  Natasza Karpiel kl. II b
  Wiktoria Nędza kl. III a
  Hubert Kozłowski kl. IIIa
  Natasza Wierzbik kl. IIIc


  Oprócz tego nagrodzono dwóch uczniów, którzy wykazali się pracowitością i rozwiązali największą ilość zadań:

  Franek Kojkoł z kl. III b i Marcel Żaba z kl. I a
     
  Zobacz więcej